Mehmet Ceylan Millet Partisi İstanbul 2. Bölgede 5. Sırada aday

Mehmet Ceylan Millet Partisi İstanbul 2. Bölgede 5. Sırada aday

Bayrampaşa Gündem Gazetesi Gazetesi’nin sahibi Mehmet Ceylan Millet Partisi İstanbul 2. Bölge 5. Sıradan Milletvekili adayı oldu.

 Geçmişte Aykut Edibali Başkanlığındaki Islahatçı Demokrasi Partisi Eminönü ilçe kurculuğu ve ilçe başkanlığını da yapan Mehmet Ceylan Aykut Edibali’nin genel başkanı olduğu Millet Partisinden İstanbul 2. Bölgeden Milletvekili adayı oldu. 

Aday olması üzerine yaptığı açıklamada, Millet Partisinin 50 yıllık bir dava hareketi olarak, Türkiye’nin kalbi olduğunu belirtti.

Mehmet Ceylan sözlerine şöyle devam etti. “Ülkemizin hali ahvali ne kadar gizlenmeye çalışılsa da doğru zeminde, istikbale umut verici istikamette gitmiyor.

Doğru yönetilemeyen ülkemizde, hukuk ayaklar altına alınırken toplum kutuplaştırılıyor, vatandaş aç, sefil ve muhtaç hale getiriliyor.

Tolum bilgiden yoksunu, milli ve manevi değerleri global dünyada birleştiren, diğer değerlerle kendi değerlerini ayırt edemeyen ya da etmenin bir önemi olmadığını düşünen istikbal ve istiklalin değerini hiçe sayan, dünyayı küçük bir köy olarak gören, devlet yapısını önemsemeyen bir sürü haline getirmek için büyük çaba sarf edilmektedir.

Toplum popülist duygularla bir yerlere uydu olmuş zalimi, zulmü, yanlışı alkışlayan, bizdense sorun yok diyen, duygu ve düşüncelerini en layt şekle büründürmüş, fikir beyan etmeyen, düşüncesini söylemeyen, söylemek istediği zaman; aman haa kim ne der sonra diyen, gelecek menfaat ilişkilerinden korkar hale getirilmek istenmektedir.

Biliyorlar ki; sen kendi benliğinle ayağa kalktığın zaman zalimin zulmü bitecek, uluslararası rant ve menfaat çeteleri insanlığı sömüremeyecek, insanlık dünyası kan kokusuyla beslenmeyecektir.

İstikrar safsatası, bölünme ve oyum boşa gider korkusu salarak senin reyine ipotek konulmakta, özlediğin iktidar engellenmektedir.

Anti demokratik seçim sistemi ve bilgilenme özgürlüğünün kısıtlanması sebebiyle senin önüne konulan büyük fotoğrafla gerçekler perdelenmekte, reyini zorunlu yönlendirme sistemiyle gasp etmektedir.

 

BU SEFER BU OYUNU BOZMAK, BÜYÜK FOTOĞRAFIN ARKASINA SAKLADIKLARI GERÇEKLERİ GÖMEK SENİN GÖREVİNDİR..

MUHTEŞEM TÜRKİYE HAYALİNİ YAKALAMAK SENİN HAKKINDIR…”

İstanbul 2. Seçim Çevresi     

1 - Salim Yılmaz   Ortaokul Tüccar

2 - Keramettin Memişoğlu   İlkokul Emlakçı

3 - Nebiha Doğan   İlkokul Serbest

4 - Aynur Karataş   İlkokul Esnaf

5 - Mehmet Ceylan   Ortaokul Yayıncı

6 - Bahri Gödek   Yüksek Eğitimci

7 - Metin Bucak   Yüksek Muhasebeci

8 - Hatice Koçak   Lise Serbest

9 - Muhammet Emre Koçoğlu Lise İşletmeci

10 - Emine Özdemir   Lise Serbest

11 - Yusuf Bekir Bilbay   Yüksek Matematikçi

12 - Havva Yetiş   İlkokul Serbest

13 - Kadir Bekar   Lise İşçi

14 - Azimet Yalçın   İlkokul Serbest

15 - Levent Ünal   Yüksek Muhasebeci

16 - Bahattin Yerlikaya   Yüksek Eğitimci

17 - Murat İstanbullu   Yüksek Kimya Mühendisi

18 - Aykut Aktaş   Yüksek Makine Mühendisi

19 - Erhan Sofu   Yüksek Yayıncı

20 - Ramazan Özdemir   Lise Esnaf

21 - Sebahattin Gülmez   İlkokul İşçi

22 - Şevket Kara   Yüksek Muhasebeci

23 - Hamdi Uygun   Yüksek İlahiyatçı

24 - Saffet Geniş   İlkokul Yönetici

25 - Zarife Koç   İlkokul Serbest

26 - Tülay Yılmaz   İlkokul Serbest

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.