MEMLEKET HAVALARI’NA CENGİZ ÖZKAN KONUK OLDU

MEMLEKET HAVALARI’NA CENGİZ ÖZKAN KONUK OLDU

Ünlü bağlama sanatçısı Cengiz Özkan’ın, Ataşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Memleket Havaları” programı kapsamında verdiği konsere Ataşehirliler yoğun ilgi gösterdi.

Ataşehir Belediyesi, müzik dünyasının önde gelen isimlerini Ataşehirlilerle buluşturmaya devam ediyor. Sanatçı Yavuz Değirmenci’nin sunumuyla gerçekleşen “Memleket Havaları” konser serisinde bu ay Türk Halk Müziği’nin usta ismi Cengiz Özkan ağırlandı.

En sevilen türkülerini Ataşehirliler için seslendiren Cengiz Özkan, Mustafa Saffet Kültür Merkezi'nde, salonunu dolduran sevenlerine Türk Halk Müziği ziyafeti sundu.

Etkinliğe; Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, Belediye Başkan Yardımcısı Sadık Semih Kayhan, belediye birim müdürleri ile yurttaşlar katıldı.

Ataşehirlilerle birlikte konseri dinleyen Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi konser sonrasında şunları söyledi: “Değerli sanatçılarımız Cengiz Özkan ve Yavuz Değirmenci’yi Ataşehir’de ağırladığımızdan dolayı mutluyuz. Kıymetli sanatçımız Cengiz Özkan’ın gönül dilinden; tarihimizi, kültürümüzü oluşturan türküleri dinlemek bizler için de bir şanstır. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Konser sonunda Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi ile Belediye Başkan Yardımcısı Sadık Semih Kayhan birlikte sahneye çıkarak sanatçılar Cengiz Özkan ve Yavuz Değirmenci’ye çiçek takdiminde bulundu.

3u9scnhd6crarits8f1vwbjq.jpg

jv7f8hqnelvIawimxt9dysab.jpg

7pvbpcotmfzkwbl5xtcfunxr.jpg

kwolqwjcce4n8rfbnjplvmx2.jpg

etIrpa1wkvfhjzu09dxbct5s.jpg

almvyv1tkudrp5zeso0ehrnj.jpg

xav9zgrycensifmokgwu0rhI.jpg

jomuwckojamrnxntbfc4q9bs.jpg

bpuzorp4q39tt2yniufcyxaz.jpg

9dowftlyx5qhmmph47d2v1si.jpg

izrrkf3nIjxaksbqomuqb1zo.jpg

yp4jzfrx6k3nlqzmhhfortyb.jpg

mexltjemorpcq3Iak8nljfn7.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.