Milletvekili Adaylığı İçin 20 Yıllık Mesleğinden İstifa Etti

Milletvekili Adaylığı İçin 20 Yıllık Mesleğinden İstifa Etti

Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan 20 yıllık polis memuru Recep Dinler, bağımsız milletvekili adayı olmak için görevinden istifa etti. Dinler, meslektaşlarının sıkıntılarını dile getirmek için meclise gideceğini belirtti.

 7 Haziran’da yapılacak seçimlerde milletvekili olmak isteyen kamu görevlilerinin istifa etmesi için tanınan süre azalırken, Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Recep Dinler de görevinden istifa etti. Kendisine destek veren arkadaşları ile görev yaptığı Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gelen Dinler, burada istifa dilekçesini sundu.

Görevinden istifa eden Dinler’i mesai arkadaşları milletvekilliği yolculuğuna uğurladı. İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde mesai arkadaşları ile vedalaşan Recep Dinler, seçilmesi halinde arkadaşlarına sorunlarını ileteceği konusunda söz verdi.

Kendisinin ve meslektaşlarının çektiği dertlere çare bulunamadığı için aday olduğunu belirten polis memuru Dinler, “Allah’ın izniyle ve meslektaşlarımın desteği ile yoluma devam edeceğim. Bugüne kadar mesleki büyüklerimiz Ankara’ya gitti ancak derdimizi anlatamadılar. Allah izin verirse biz kendi derdimizi anlatmaya gideceğiz” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.