MOBİL VETERİNER “VETBÜS” ÜSKÜDAR YOLLARINDA

MOBİL VETERİNER “VETBÜS” ÜSKÜDAR YOLLARINDA

Kaza geçiren ve hasta olan minik dostlarımıza uzman ekibimiz ile anında müdahale edecek olan Vetbüs, Üsküdar’da mahalle mahalle, sokak sokak gezerek klinik hizmetini sokaktaki canlarımızın ayağına götürüyor.

Vetbüs’te 1 veteriner hekim, 1 tekniker ve 1 hizmet personeli görev yapıyor. Vetbüs saatleri 09.00-18.00 olmakla birliktetedavinin ve ihtiyacın durumuna göre aracın görev süresi uzatılabiliyor.

 Vetbüs içinde yoğun bakım ünitesi, sterilazatör, kansayımı, mini postoperatif bölüm ile acil ameliyatlar ve tedaviler yapılabiyor. Tespit edilen ağır ameliyatlar veya tedaviler ise merkez Minik Dostlar Kliniğimize sevkediliyor.

Ağırlıklı olarak tedavi hizmetinin verileceği Vetbüs tüm mahallelerimizde çalışmalarına devam ediyor.Acil durumlarda vatandaşlarımız belediyemizin 444 0 875 numaralı çağrı hattını arayarak bildirimde bulunabilirler. Üsküdar Belediyesi barınağımız, Minik dostlar Kliniğimiz ve cerrahi merkezimizle koordineli olarak çalışacak olan Vetbüs tüm Üsküdarlılara hayırlı olsun.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.