Muhtarlardan Başkan Özer’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Muhtarlardan Başkan Özer’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Esenyurt’un 43 mahalle muhtarı, Belediye Başkanı Prof. Dr. AhmetÖzer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Mahallelerin ihtiyaçlarıyla ilgiligörüşmelerin de yapıldığı ziyarette Başkan Özer, “Esenyurt’u birlikteyöneteceğiz. Sık sık bir araya gelerek mahallelerimizdeki sorunları masayayatırıp çözüm yolları arayacağız” dedi.

31 Mart yerel seçimlerinde Esenyurt Belediye Başkanı olarakseçilen Prof. Dr. Ahmet Özer’e, tebrik ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda,ilçedeki 43 mahalle muhtarı Başkan Özer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Esenyurt Belediyesi eski meclis salonunda gerçekleşen ziyarette muhtarlar,Başkan Özer’e mahalleleri ile ilgili taleplerini de aktardı. Görev süresiboyunca muhtarlarla iş birliği içerisinde çalışacağını söyleyen Başkan Özer,“Nazik ziyaretiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Yerel yönetimlerin halklabuluşmada ilk ve en önemli basamağı olan muhtarlarımız ile iş birliğiniönemsiyoruz. İlçeyi beraber yöneteceğiz. Sık sık bir araya gelerekmahallelerimizin sorunlarını masaya yatırıp çözüm yolları arayacağız.Esenyurt’u 21. yüzyıla yakışır bir ilçe yapmak için hep birlikte çalışacağız”diye konuştu.

vmosaxnur7l6hpqw3pauegdt.jpg

rdak7guzw02qqsvcvnmtnofo.jpg

zgse9fjmgd5fehntuv1pkk3w.jpg

wk9zfmbs5y1hv4fduxdlbqoj.jpg

lu2tsycl1c8nr9b7w6dezvzs.jpg

tafprjbaznhz3nmIrd2iex5h.jpg

yerm2ovlpgqtzlcqbwu86nyI.jpg

apzdlcs62tm98ryytu1jaoez.jpg

xoeyt6bnf1za9k2d0fswbqjy.jpg

xspxw3ugqhbnl4ekrr2ujazp.jpg

lqozakpoh4cyyt5glw6wbeg3.jpg

3gmqveoes0fnchfadzvkbzy2.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.