Öğrencilerin Talebine Büyükşehir'den Jet Yanıt

Öğrencilerin Talebine Büyükşehir'den Jet Yanıt

 

Başkan Muhittin Böcek “geleceğimizin teminatı” dediği çocukların ve gençlerin taleplerini yerine getirmeye devam ediyor. Başkan Böcek, Serik’e bağlı Etler Mahallesi’nde yaşayan öğrencilerin durak talebini de yanıtsız bırakmadı. Daha önce yağmurlu havalarda yağış altında okula gitmek için kendi imkanlarıyla yaptıkları derme çatma bir alanda  servis bekleyen çocukların yüzleri yeni durakla güldü. Başkan Böcek’in talimatıyla harekete geçen Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri Etler Mahallesi’ne çok kısa sürede yeni ve korunaklı durağın montajını gerçekleştirdi.

Derme Çatma Durakta Beklemeye Son

Büyükşehir ekibinin öğrencilere sürprizi bununla sınırlı kalmadı. Çocuklar kendilerine temin edilen sprey boyalarla durak içi ve kenarlarına hayal dünyalarındaki figürleri çizerek durağı renklendirdi. Derme çatma duraklarda servis beklemeye son veren Büyükşehir Belediyesi’nin bu çalışmasıyla çocukların mutlulukları yüzlerine yansıdı. Bu sayede mutlulukları katlanan çocuklar Başkan Muhittin Böcek amcalarına ilgisinden dolayı çok teşekkür etti.

gIqxna3y1zmt6rxlcavw2bp5.jpg

yllimha2dyIvckovnuht0fua.jpg

zkimgd6pefsqa43ablnrlv85.jpg

1clrstfo9ensdlhzk4y5urvb.jpg

joibucjqsxckm6bzmzflrI4g.jpg

jhkctbplise0oarscqzm6qm8.jpg

v8dpifzcmvsp7rgelmx1taul.jpg

gqftx25ojbatcpaclbsuow9w.jpg

shmxpslw9far7cdIkpzfa5uo.jpg

lwb0wcozdho7u2v56qpjfrkx.jpg

veqzlbd6dxqjrInwutc1a7ko.jpg

5ano1pj6hmiws3fukdf4ewyg.jpg

zlnk3bq9ndxa8pvbukpymfjq.jpg

upxr5cdfmryqea0luvIzzydv.jpg

ysz501tpmlslb4wye3piroju.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.