Özgecan Aslan'ın ismi cemevine verilecek

Özgecan Aslan'ın ismi cemevine verilecek

Özgecen Aslan'ın adı, Alevi Kültür ve Tanıtma Derneği Akhisar Şubesi Cemevi'nin konferans ve salonuna verilecek.

 Mersin'in Tarsus ilçesinde vahşice öldürülen Özgecen Aslan'ın ismi, Manisa’nın Akhisar ilçesinde, Alevi Kültür ve Tanıtma Derneği Cemevi'nin konferans ve sergi salonuna verilecek. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Derneğin Akhisar şubesi cemevini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Memiş'e Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanı Mümin Deniz, Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Serpil Aykurt, Manisa Su Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdür Yardımcısı Erdal Nohutçu ve Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri eşlik etti.

Genel Sekreter Memiş, Dernek Şube Başkanı Hakkı Camkıran ile görüşerek taleplerini dinledi. Cemevinin yemekhane ve gasilhanesine giden yolun daha önce toprak olduğunu dile getiren Camkıran, kilitli parke taşı döşenmesi dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkürlerini iletti. Daha sonra Genel Sekreter Halil Memiş'e cemevini gezdiren Camkıran, "Özgecan Aslan" ismini vererek açmak istedikleri konferans ve sergi salonu için de belediyeden destek istedi.Haberin Nabzı Gazetesi

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.