Pendik Belediyesi, iş makinesi ve kamyon filosunu güçleniyor

Pendik Belediyesi, iş makinesi ve kamyon filosunu güçleniyor

Artan alt ve üstyapı çalışmalarını en iyi şekilde gerçekleştirmek için en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaya gayret eden Pendik Belediyesi, iş makinesi ve kamyon filosuna yeni araçlar ekledi. Pendik Belediyesi iştiraki Penyapsan A.Ş. bünyesinde hizmet verecek yeni alınmış iş makinesi, kamyon, tanker, yardımcı araç ve ekipmanlarlaaraç filosu daha da güçlenmiş oldu.

Başkan Ahmet Cin, yeni araçları test etti

Yeni alınan araçlarla ilgili AKOM’da Belediye Başkanı Ahmet Cin’in katılımıyla tören düzenlendi. Yeni alınan araçların hayırlı olması dileklerini sunan Başkan Ahmet Cin, tüm saha çalışanlarına başarılar dileyerek “İş makinesi ve kamyonlarımızı yeniliyoruz. Takviye yeni araçlarla hizmet kalitemizi daha da artıracağız. Güzel ekibimiz ve ekipmanlarımız var. Kış sezonuna giriyoruz, karla mücadele araçlarımızın da hazırlığını bitirdik. Bu kış sezonunu da kazası belasız geçirmek istiyoruz.” dedi. Tören sonunda ise yeni alınmış araçları test etti.

9k5qiubljyscmeh4102uoagm.jpg

xetifmhv6zyb4joykfgeczuo.jpg

tafd7ycmon4Im3ssb8bkiaz9.jpg

fynkubuyprclavt6dqltnej7.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.