PİKNİKÇİLERİN YENİ GÖZDESİ PARK ANKARA

PİKNİKÇİLERİN YENİ GÖZDESİ PARK ANKARA

Kent Ormanı içinde bulunan piknik alanı,sabah erken saatlerden geç saatlere kadar misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

 

“Yeşilin Başkenti”sloganıyla çalışmalarını sürdüren Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkente yeni park ve rekreasyon alanları kazandırmaya devam ediyor.

Park Ankaraadıyla Başkentlileri ağırlamaya devam eden 1 milyon 480 bin metrekare alan üzerine kurulu Hacıkadın Kent Ormanı, baharın gelmesiyle birlikte Başkentli piknikçilerle dolup taşıyor.

 

HER MEVSİM PİKNİK

Şehrin merkezinde doğayla iç içe zaman geçirme imkânı bulan Başkentliler, Park Ankara’da her mevsim mangal yakmanın ve piknik yapmanın keyfini çıkarıyor.

Yapılan düzenlemelerle tüm mevsim şartlarına uygun hâle getirilen piknik alanında bulunan çardaklar şeffaf çadırla kaplı. İçinde özel yapım pelet sobası konulan çardaklarda dumandan zehirlenme riski de yok.

 

ERKENDEN DOLUYOR

Sabahın erken saatlerinden itibaren Park Ankara’ya gelmeye başlayan piknikçiler geç saatlere kadar aileleriyle birlikte güven içerisinden vakit geçirebiliyor. Park Ankara’ya piknik yapmaya gelen vatandaşlar, memnuniyetlerini şu sözlerle dile getirdi:

-Nuri Evcim:“Ankara’da hafta sonları pikniğe gidilir. Bağlamamızı aldık biz de erkenden ailemizle buraya piknik yapmaya geldik. Gayet ferah güzel bir yer. Herkese buraya gelmelerini tavsiye ediyorum.”

-Nazlı Güzey:“Herkesin ailesiyle, arkadaşlarıyla gelebileceği saat kısıtlamasının olmadığı çok güzel bir yer. İlk defa burayı görüyorum. Mükemmel ötesi bir piknik alanı. Piknikçilere her imkân sağlanmış. Sobası var, yağmur yağsa çatısı var, hamak var.”

-Raşit Şeker:“Burası Ankara’nın en iyi piknik alanlarından bir tanesi. Çalışanlar çok iyi. Biz onlar sayesinde buraya gelebiliyoruz. Yağmurlu bir hava olmasına rağmen çadırlı yerlerimiz var burada.”

-Mehmet Başol:“Buraya ilk kez geldim. Beklentilerimizin üzerinde oldu. Sosyal alan açısından çok güzel. Temiz ve sürekli kontrol ediliyor. Ailemizle güzel vakit geçirebileceğimiz ve ekonomik olarak çok uygun bir yer.”

-Bülent Güzey:“Çok nezih ve güzel bir ortam. Hizmet çok güzel. Eskiden burası mezbelelikti. Şimdi ailemizle gelip piknik yapıyoruz.”

-Burhan Kaymak:“İmkânlar çok güzel. Hamak, açık-kapalı çardaklar, mangal yerleriyle, sobalarıyla her şey çok güzel. Evimize çok yakın. Keçiören’de böyle bir yer olması bizi çok memnun ediyor.”

-Behçet Güzey:“Burası eski haline nazaran çok daha güzel. Tam bir aile ortamı olmuş. Herkes birbiriyle samimi. Personel çok iyi. Lavabolar çok temiz. Her şey mükemmel.”

 

nsfvr1hmwcmg5jsqgbaijqbk.jpg

ubv4mghjlpik0ct8gajdyxmf.jpg

rghtmkhwu8w2yj5znyrcg7fm.jpg

kmupnwfreva7v0frqllcs9kw.jpg

jfai1p78oz2dcbpdojwlmer3.jpg

1o4ofejwy9thitk0hzvr2evm.jpg

amy5buq4jp0skpfnosfl3ryj.jpg

m8e6alIzegjyidqxcvgqhzsx.jpg

llxc7pq1py9tjcymuIm2hbv4.jpg

b6apq3ltxdvIc7qfjncguzot.jpg

rucphfcwxklxy3uhm5gbjdk7.jpg

3zwa1jrbexxqagfludc6yr4j.jpg

kondz2qsqeeho8sIhma4wx9t.jpg

vydmslt6z9tb4qhxdigpwrxn.jpg

gtxqz2ey4mkdogfsuht76f9u.jpg

qnozvgj3xelcbtsrp9r2xyba.jpg

huzt7fbmevvdczk6gsyh8pyo.jpg

mrxiovbz3qtlkvqdcghn65et.jpg

a5tIkqjfseyshywreujdhb1g.jpg

n5jsxliouz0prghdtdrmhtsI.jpg

ytefcjw3rkjnppxszvlu7gua.jpg

iyqofxw8vvexk9zupIanwlzl.jpg

xlsvo1ddeya4ncfmgghly36e.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.