PINARHİSAR KAYMAKAMINDAN TÜRAM’A ZİYARET

PINARHİSAR KAYMAKAMINDAN TÜRAM’A ZİYARET

Kırklareli Pınarhisar Kaymakamı Murat Eren, beraberinde bir grup heyetle Tarımsal Üretim ve Araştırma Merkezi’ni incelemeye gelerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kırklareli Pınarhisar Kaymakamı Murat Eren, beraberinde İlçe Tarım Müdürü Yahya Uluca, il genel meclis üyeleri, ziraat odası temsilcileri, tarım müdürlüğü personeli, bölge muhtarları ve çiftçiler ile birlikte Silivri Belediyesi Tarımsal Üretim ve Araştırma Merkezimizi ziyaret etti. Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar Kaymakam Eren ve Pınarhisar’dan gelen heyete merkezin faaliyetleri, üniversite işbirlikleri, eğitim ayağı ve tarım topraklarının korunarak yerel kalkınma modeli oluşturulmasına yönelik çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Pınarhisar’da benzer bir çalışmayı hayata geçirmek istediklerini ifade eden Kaymakam Murat Eren, tüm süreç hakkında ayrıntılı bilgiler alarak, örnek tarım modeli için Başkan Işıklar’ı tebrik etti.


Kaynak: istanbulses / Silivri

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.