“Ramazanın Güzelliğini Birlikte Paylaşıyoruz”

“Ramazanın Güzelliğini Birlikte Paylaşıyoruz”

Esenyurt’ta 43 mahalle muhtarı ve azalarıyla birlikte iftarprogramında bir araya gelen Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, “Allahtuttuğumuz oruçları kabul etsin. Ramazanın güzelliğini bizimle beraberpaylaştığınız için teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız iyi ki Esenyurtluyuz”dedi.

Esenyurt Belediyesi, Ramazan ayı dolayısıyla düzenlediği iftarprogramlarına devam ediyor. Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, Ramazanınsekizinci gününde Esenyurt Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar programında ilçedeki43 mahalle muhtarı, azaları ve aileleriyle bir araya geldi. Kur’an-ı Kerim tilavetiile başlayan programda ilahiler söylendi, dualar edilerek oruçlar açıldı. İftarprogramında yaptığı konuşmada Kahramanmaraş merkezli depreme değinen Bozkurt, “Yakındageçirmiş olduğumuz deprem felaketinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmetdiliyorum. Orayı görmüş bir kardeşiniz olarak gördüm ki birliğin beraberliğinpaylaşmanın yerini hiçbir şey tutmaz. Gerçekten zor anında yanında birinigördüğünde insan sanki dünya onunmuş gibi hissediyor. Umuyorum ki birliğimizberaberliğimiz hiçbir zaman bozulmasın. Allah bizi kötü günlerden uzak tutsun.Geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

b2zjrcjfgx0vsxywm71aeweh.jpg

pdacsgx8x04odvwcazubiqfh.jpg

5uwljIeyrz1hfqnxcivm80an.jpg

axuvcl0swoeIawyrbjjzpydr.jpg

qas3mwuI4snktn8dghdxz1fb.jpg

qw3bqadg5wzhj0jyovmmr1Is.jpg

gqsofIpujc6kextmjfldysaw.jpg

2cbatjtvmboIr8hssauyx0ej.jpg

vhaecIndt6uilwoprh48rmbw.jpg

pyd1a8efsrqwvzvyo3hnsdji.jpg

boypcev7Iuz4qd5a2wkdatez.jpg

zd59joy3tq0ltghglxemIej1.jpg

twncp572qoeIuqdzxdcrfowe.jpg

fauqxtpdIsg0svwoa97hclom.jpg

tIys9rpcdfmuqkvqhxnyz3f4.jpg

rtdhc2zmcfps8pkdniq6glu5.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.