‘SAĞLIK ÇALIŞANLARININ GÖREVİ ÇOK KUTSAL’

‘SAĞLIK ÇALIŞANLARININ GÖREVİ ÇOK KUTSAL’

Tıp Bayramı’nda Sarıyer Belediyesi’nde görev yapan sağlık çalışanlarıyla bir araya gelen Başkan Şükrü Genç, “Göreviniz çok kutsal” diyerek çalışanlara teşekkür etti.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 14 Mart Tıp Bayramı’nda Sağlık Birimi çalışanları ile kahvaltıda buluştu. Sarıyer Belediyesi Ana Hizmet Binası’nda yapılan kahvaltıya; Başkan Genç’in yanı sıra Başkan Yardımcısı Mustafa Tok, Sağlık İşleri Müdürü İrfan Bilboğa ve çok sayıda çalışan katıldı. Kahvaltıda konuşan Genç, sağlık çalışanlarının görevlerinin çok kutsal olduğunu belirterek, “Emekleri sadece bir gün hatırlanmamalı” dedi. Başkan Genç, kahvaltının ardından İstinye Devlet Hastanesi, İsmail Akgün Devlet Hastanesi, Acıbadem Maslak Hastanesi, Baltalimanı Metin Sabancı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’ni ziyaret ederek çalışanların Tıp Bayramı’nı kutladı.

 

HER TÜRLÜ FEDAKÂRLIĞI YAPIYORSUNUZ

 

Programda konuşan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, sağlıkçıların emeklerinin tek bir gün hatırlanmaması gerektiğini vurgulayarak, “Tüm hayatınızın bayram tadında geçmesini diliyorum” dedi. Sarıyer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekiplerinin özel bir hastaneden daha iyi çalıştığını belirten Başkan Genç, “Belediyemiz bünyesindeki sağlık merkezleri vatandaşlara ücretsiz ve kaliteli hizmet veriyor. Bu çabanızdan dolayı hepinizi kutluyorum. Sizlerin görevi çok kutsal. Bir canlının yaşamını devam ettirmek için her türlü fedakarlığı yapıyorsunuz” dedi.

 

ÖRNEK OLMAK ZORUNDAYIZ

 

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Tok ise tüm çalışanların 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlayarak, “ Sizlerden tek ricam genç arkadaşlarınıza örnek olmanız” dedi. Sarıyer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü İrfan Bilboğa, “ Sağlık demek 24 saat ayakta olmak demektir. Bizler de bu bilinçle emek vererek etrafımıza örnek olmak zorundayız” mesajı verdi.


Kaynak: Sarıyer Belediyesi


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.