Sarıçam’da Yıldırım Beyazıt Parkı Açıldı

Sarıçam’da Yıldırım Beyazıt Parkı Açıldı

Zeydan Karalar’ın halkla buluştuğu her noktada sevgi selioluşuyor

Adana Büyükşehir Belediyesi kent genelinde yeşil alanlarıve çocuk oyun alanlarını artırıyor. Sarıçam ilçesinde halkın nefes alacağı,çocukların güvenle oynayabileceği Yıldırım Beyazıt Parkı’nın açılışıgerçekleştirildi. Parkta çocuk oyun grubu, basketbol sahası ve oturma alanlarıda mevcut.

Açılışa Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar,siyasiler, meclis üyeleri, muhtarlar, bürokratlar ve halk katıldı.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın,mahallenin makus talihini değiştirdiğini söyleyen Yıldırım Beyazıt MahallesiMuhtarı Cengiz Tutar, izbe bir bölgenin, sosyal donatı alanına dönüştüğünüifade etti ve başta Zeydan Karalar olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti.

ÖNEMLİ İŞLERİ BORÇSUZ YAPABİLECEK HALE GELMENİN GURURUNUYAŞIYORUZ

Adana Büyükşehir Belediyesi’ni, kenti dönüştüren,güzelleştiren, iyileştiren işlere imza atabilecek hale getirmenin gururunu vesevincini yaşadıklarını belirten Başkan Zeydan Karalar, “Göreve geldiğimizgünden itibaren uyguladığımız mali disiplin, iyi yönetim, halkın parasınıyerinde ve dürüst kullanma anlayışıyla bugünkü hale geldik. Adana’dadokunmadığımız köy, mahalle kalmadı. Bize nerede ne kadar oy verildiğinebakmadan hizmet ediyoruz. İhtiyaçları karşılıyoruz ama doğal olarak yeniihtiyaçlar oluşuyor. Nerede ne sorun varsa çözmeye devam edeceğiz” dedi.

Sarıçam’a yapılan ve yapılacak önemli yol, park, kreş,altyapı hizmetleriyle ilgili bilgi de veren Başkan Zeydan Karalar, kentgenelinde 81 otobüs, 160 iş makinesi alımı, altgeçit yapımı, önemli yolhizmetlerini bir kuruş borçlanmadan yapar hale geldiklerini anlattı.

HER KOŞULDA VATANDAŞIN YANINDAYIZ

Pandemi dönemi dahil, mağdur Adanalıların yanındaolduklarını, sosyal belediyecilik anlayışı gereği önemli destek verdiklerinivurgulayan Başkan Zeydan Karalar, kurulacak aşevi ile çocukların yatağa açgirmesinin önüne geçeceklerini aktardı, her koşulda vatandaşın yanındaolduklarını bildirdi.

Öğretmenler Bulvarı’na altgeçit ve üstgeçit de yapılacağınımüjdeleyen Başkan Zeydan Karalar, son yıllarda Adana’nın güzelliklerle birlikteanılmaya başlandığını, bunu artırmak için çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

mdfs7lvnuuwtjc9sxbItgzep.jpg

vx8cq9fhskrfer7dulshc1nm.jpg

q0trprocjwh2yndj1oIpzlux.jpg

debn6309xe1aanuoyrm5kjtz.jpg

knoj93jsdlawthzby1ix54rm.jpg

8q4v31zkwtgnvkjx7axurldt.jpg

c6khqdta2te0zflxunelixy4.jpg

tqiIckvvdh10s7w4exsbx8p3.jpg

bfqdzsq2muhwg8Ikijyvvtpk.jpg

waxrpvI6fgjrq0vzkmuitub9.jpg

gpfyw9uq71hvo6zcdgxkp3je.jpg

m1sstd76vIbybquallnkhhxc.jpg

4n2imnrajvcbthqrkhdolzp9.jpg

gbpn4ye0hyx85ftpwkrfebdm.jpg

tsqx50bwplkqdn3zmfjftivw.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.