1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Seçime Bağımsız Aday Olarak Girecek İsimler Kimler ?
Seçime Bağımsız Aday Olarak Girecek İsimler Kimler ?

Seçime Bağımsız Aday Olarak Girecek İsimler Kimler ?

7 Haziran’da yapılacak milletvekilliği genel seçimlerine 181 aday bağımsız olarak girecek. 181 bağımsız adayın 165'i erkek, 16'sı ise kadın.

A+A-

 İl il bağımsız adayların listesi şöyle:

ADANA: MAHMUT YÜKSEL ORTAOKUL-LİSE

ADANA: ERCAN ALTINTOP ORTAOKUL-LİSE

ADANA: ÇAĞLAYAN KAYA ORTAOKUL-LİSE

ADANA: MUHİTTİN DEMİR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

ADANA: SALİH DEMİR ORTAOKUL-LİSE

ADANA: GÜLCAN AY ORTAOKUL-LİSE

ADANA: YASİN TÜRKOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DİŞHEKİMİ

ADANA: MEHMET ÖZALEVLİ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL PROF DR

ADANA: MUSTAFA SÜHA AŞLAMACI ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MAKİNA

ADANA: REFİK GÜL ORTAOKUL-LİSE

ADANA: ZİHNİ ALDIRMAZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MİMAR

AĞRI 1: CEMAL KAYA ORTAOKUL-LİSE

ANKARA-1: NAZMİ ARDIÇ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ESKİ EMNİYET MÜDÜRÜ

ANKARA-1: FARUK ARSLANDOK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ BANKACI

ANKARA-1: AHMET YALAVAÇ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL YÜKSEK MÜHENDİS

ANKARA-1: TUFAN SEVİM ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

ANKARA-1: MELEK ALTINTAŞ ORTAOKUL-LİSE İŞÇİ

ANKARA-1: BERAT ÖZER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ÖĞRETMEN

ANKARA-1: ÇAĞLAR ÇAĞANLAR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL İÇ MİMAR

ANKARA-1: ERCAN YENAL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ ALBAY

ANKARA-1: MEHMET OKTAY KALLİOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL SERBEST TİCARET

ANKARA-2: TANER PEHLİVAN ORTAOKUL-LİSE MUHASEBECİ

ANKARA-2: YURT ATAYÜN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMNİYET MÜDÜRÜ

ANKARA-2: GÖKMEN GÜRKAN İLKOKUL DANIŞMAN

ANKARA-2: MEHMET SEDAT FIRAT ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MEMUR

ANKARA-2: ABDULKADİR YILMAZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ ÖĞRETMEN

ANKARA-2: FARUK NESİMİ GÖZÜBÜYÜK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MOBİLYA TİCARETİ

ANTALYA: HASAN SUBAŞI ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT

ANTALYA: RAUF TEMEL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL HARİTA TEKNİKERİ

ARDAHAN: SAFFET KAYA ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EKONOMİST

BALIKESİR: ÖMER ALBAYRAK ORTAOKUL-LİSE SERBEST MESLEK

BALIKESİR: İSMAİL YAŞAR İLKOKUL ÇİFTÇİ

BATMAN: FERİT TUNÇ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL GAZETECİ

BATMAN: AYDIN GÖK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR

BATMAN: HALİME İNAN ORTAOKUL-LİSE SERBEST

BİNGÖL: MEHMET REŞİT ÖZMEN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

BİNGÖL: SAİT ŞAHİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

BİTLİS: CENGİZ KARAKAYA İLKOKUL ESNAF

BURSA: ŞÜKRÜ TINAS İLKOKUL MİLLİ PİYANGOCU

BURSA: UMUT IŞIK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MAKİNA MÜHENDİSİ

BURSA: AYDIN İLHAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL TİCARET

BURSA: SİYASETTİN ÖZAYDIN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ŞAİR YAZAR

BURSA: MEHMET ÜMİT YAŞAR YALÇIN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT

BURSA: YUSUF YILMAZ İLKOKUL İNŞAAT TEKNİKERİ

DENİZLİ : MUSTAFA ÖZDEMİR ESMEK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ESNAF

DİYARBAKIR: ABDULLAH ARZAKÇI İLKOKUL

DİYARBAKIR: ZEKERİYA YAPICIOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

DÜZCE: AYŞE PİŞKİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ HEMŞİRE

DÜZCE: BİROL ŞAHİN ORTAOKUL-LİSE ESNAF

ERZURUM: ABDUSSELAM EFE ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ

ERZURUM: DURSUN GÜNEŞ İLKOKUL SİYASETÇİ

ESKİŞEHİR: NECDET KARACA ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

ESKİŞEHİR: OSMAN SİVRİCAN ORTAOKUL-LİSE

ESKİŞEHİR: TİMUR ŞAHAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

ESKİŞEHİR: MEHMET IŞIN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

ESKİŞEHİR: MUHARREM ŞENEL

HAKKARİ: FEHMİ ÖZTUNÇ ORTAOKUL-LİSE EMEKLİ

HATAY: BERKAY DURAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MİMAR

HATAY: ZARİF KOCA ORTAOKUL-LİSE SERBEST MUHASEBECİ

HATAY: ATİLA DURAN ORTAOKUL-LİSE TÜCCAR

HATAY: REFİK ERYILMAZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT

HATAY: CEMİL KİMYONOK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ ÖĞRETMEN

HATAY: NİHAT TAŞKIN İLKOKUL GAZETECİ YAZAR

HATAY: ABDULGANİ TAZEOĞLU İLKOKUL SERBEST

İSTANBUL-1: MİHRİYE NEVRA ÖLÇER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

İSTANBUL-1: SAADET YILMAZ ORTAOKUL-LİSE SERBEST

İSTANBUL-1: KURTULUŞ ALADOGAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL SERBEST

İSTANBUL-1: İLBAY ÇEP ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MÜHENDİS

İSTANBUL-1: LEVENT SEKBAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

İSTANBUL-1: METİN KAYA ORTAOKUL-LİSE SERBEST

İSTANBUL-1: ALİ FUAT YILMAZER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMNİYET MÜDÜRÜ

İSTANBUL-1: GÜNSEL AVCI ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR

İSTANBUL-1: METE GÜNDOĞAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ÖĞRETİM ÜYESİ

İSTANBUL-1: SEÇKİN İLKER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EKONOMİST

İSTANBUL-1: YALÇIN KARADAŞ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MİMAR

İSTANBUL-1: YILMAZ KARABUL ORTAOKUL-LİSE ESNAF

İSTANBUL-1: RECEP DİNLER ORTAOKUL-LİSE MEMUR

İSTANBUL-1:MEHMET SAİT DURMUŞ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR

İSTANBUL-1: ERSAN GÖKGÖZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL GAYRİMENKUL DANIŞMANI

İSTANBUL-2: NİHAT AKMAN ORTAOKUL-LİSE ESNAF

İSTANBUL-2: HALİL İBRAHİM YAYLAGÜL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMNİYET MÜDÜRÜ

İSTANBUL-2: ALİ İHSAN AKSAMAZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ ÖĞRETMEN

İSTANBUL-2: ZAKİR BATUHAN AYDAGÜL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL PAZARLAMA

İSTANBUL-2: OSMAN LEVENT SOYARSLAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MÜHENDİS

İSTANBUL-2: YETKİN İLKER JANDAR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT

İSTANBUL-2: METİN ŞENTÜRK ORTAOKUL-LİSE SANATÇI

İSTANBUL-2: REFİK ÖZMEN ORTAOKUL-LİSE EMEKLİ

İSTANBUL-2: YAKUB SAYGILI ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMNİYET MÜDÜRÜ

İSTANBUL-2: SERDAR ASLAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL TURİZCİMCİ

İSTANBUL-2: DOĞUKAN HUZUR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL RESEPSİYONİST

İSTANBUL-2: MESUT ÜLKER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ SUBAY

İSTANBUL-2: BİROL ŞAHİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DİŞ HEKİMİ

İSTANBUL-2: SERDAL BİRİCİK ORTAOKUL-LİSE ESNAF

İSTANBUL-2: FATMA RAGİBE KANIKURULOĞOĞLU ORTAOKUL-LİSE AVUKAT KATİBESİ

İSTANBUL-2: MEHMET AKİF ÜNER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ESKİ BAŞKOMİSER

İSTANBUL-2: HASAN TAHSİN ÇELEBİCAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL-2: TURGUT YENİLMEZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT

İSTANBUL-2: İSMET ŞAHİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL YAZAR

İSTANBUL-2: HASAN GÜZEL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL SERBEST

İSTANBUL-3: OSMAN PAMUKOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ ASKER

İSTANBUL-3: DERYA KÜÇÜKOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ÖĞRETMEN

İSTANBUL-3: HARUN KÜÇÜKOĞLU ORTAOKUL-LİSE SERBEST

İSTANBUL-3: ÖMER COŞKUN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR

İSTANBUL-3: FERZENDE GÜNANA İLKOKUL EMLAKÇI

İSTANBUL-3: ZEYNEP EBRU PUHALOĞLU ÜNİVERSİTE-Y.OKUL RESTORATÖR

İSTANBUL-3: VOLKAN IŞIK İLKOKUL MÜTEAHHİT

İSTANBUL-3: KENAN KAPLAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ

İSTANBUL-3: İPEK BOZKURT ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MİMAR

İSTANBUL-3: İLHAN SARP ORTAOKUL-LİSE EMEKLİ

İSTANBUL-3: BÜLENT TİMUR DEMİRGİL ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR

İSTANBUL-3: YAŞAR YOLCULAR İLKOKUL SERBEST

İSTANBUL-3: HAKAN ŞÜKÜR ORTAOKUL-LİSE MİLLETVEKİLİ

İSTANBUL-3: DİLAVER ARSLAN ORTAOKUL-LİSE SERBEST

İSTANBUL-3: BERKAN ÇELİK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MİMAR

İSTANBUL-3: KADER ATASOY ORTAOKUL-LİSE ESNAF

İZMİR: AYDEMİR KAPLAN ORTAOKUL-LİSE

İZMİR: KENAN HALAT İLKOKUL

İZMİR: ÖZGE SEÇKİNER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

İZMİR: AHMET BUDAK İLKOKUL

İZMİR: CEVAT YOL İLKOKUL

İZMİR: ALİ ADIGÜZEL ORTAOKUL-LİSE

İZMİR: İLHAN İŞBİLEN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

İZMİR: ALİ İHSAN ERDENİLGEN ORTAOKUL-LİSE

İZMİR: MÜHİTTİN AĞIRMAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

İZMİR: NEZİR SİNCAR

İZMİR: SEFA BİLİR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

İZMİR: KEMAL AKÇA ORTAOKUL-LİSE

İZMİR: MUHARREM SUBAŞİ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

İZMİR: NERİMAN FİDAN ORTAOKUL-LİSE

İZMİR-: MEHMET ŞENER ÖZTERZİ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

KAHRAMANMARAŞ: AHMET KAYIRAN ORTAOKUL-LİSE ŞOFÖR

KAHRAMANMARAŞ: İSMAİL AKBAŞ ORTAOKUL-LİSE SERBEST MESLEK

KAYSERİ: MUHAMMET EMİN KARAPAÇA ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

KAYSERİ: EMİNE SEZGİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

KAYSERİ: FAHRETTİN AKCAKOCA ORTAOKUL-LİSE

KIRIKKALE: AYŞEGÜL BİŞKİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

KIRKLARELİ: BİLAL BOYLU ORTAOKUL-LİSE SERBEST

KOCAELİ: AHMET KARAN İLKOKUL GEMİ KAYNAKCISI

KOCAELİ: İBRAHİM LAYIK İLKOKUL ESNAF

KOCAELİ: KADİR YILDIRIMER ORTAOKUL-LİSE SERBEST MESLEK

KOCAELİ: MEHMET DOĞAN ORTAOKUL-LİSE İŞÇİ

KOCAELİ: YUSUF BAŞ İLKOKUL GEMİ MAKİNA YAĞCISI

KOCAELİ: KADİR BÖLEN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

KONYA: YAVUZ TUNCAY DERELİ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

KÜTAHYA: MEHMET RIZA GÜLEREN İLKOKUL İŞ ADAMI

MALATYA: MÜNİR DOĞAN ÖLMEZTOPRAK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL İŞADAMI

MALATYA: ALİ ÖZŞEKER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL HARİTA TEKNİKERİ

MALATYA: ALİ YALÇIN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL DOKTOR

MANİSA: TEVFİK DİKER ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMEKLİ YARBAY

MANİSA: HAKAN OLTAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EKONOMİST

MARDİN: SELAMETTİN TELLİOĞLU ORTAOKUL-LİSE VAKIF GENEL BAŞKANI

MARDİN: ŞAKİR NUHOĞLU ORTAOKUL-LİSE İŞ ADAMI

MARDİN: MAHMUT KILINÇ ORTAOKUL-LİSE ARAŞTIRMACI YAZAR

MERSİN: MÜRÜVVET BOZNA ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

MUĞLA : OKTAY ŞENSES İLKOKUL ESNAF

ORDU: TEKİN TURAL ORTAOKUL-LİSE ASTSUBAY EMEKLİ

SAKARYA: ÖZCAN DERİNBAY ORTAOKUL-LİSE EMEKELİ İŞÇİ

SAKARYA: COŞKUN SAMUR ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EMELİ ÖĞRETMEN

SAKARYA: YAVUZ SOYDAN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ÖĞRETİM ÜYESİ

SAKARYA: MUSTAFA KAŞKAŞ ORTAOKUL-LİSE EMEKLİ

SAMSUN: SAİM SEZGİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL İNŞAAT MÜHENDİSİ

SAMSUN: ALİ KEMAL BOZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

SAMSUN: FEYTULLAH GÜNDEM ÜNİVERSİTE-Y.OKUL

SAMSUN: SERDAR ŞENOCAK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT

SİİRT: MEMET FADIL AKGÜNDÜZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL ELEKTRİK MÜHENDİSİ

SİİRT: SELAHATTİN ARSLANBUĞUL İLKOKUL FOTOĞRAFÇI

SİVAS: AHMET YILDIZ İLKOKUL EMEKLİ

ŞANLIURFA: FATİH MEHMET BUCAK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EKONOMİST

ŞANLIURFA: MEHMET NEDİM ÖBEK ÜNİVERSİTE-Y.OKUL MÜHENDİS

ŞANLIURFA: İBRAHİM ESKİN ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EĞİTİMCİ

ŞANLIURFA: MEHMET YAVUZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL EĞİTİMCİ YAZAR

ŞANLIURFA: İSA YALDIZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL SPOR EĞİTİM UZMANI

ŞANLIURFA: İBRAHİM HALİL GÖĞÜŞ ORTAOKUL-LİSE ÜLKESEL REHBER TERCÜMAN

ŞANLIURFA: MUSTAFA GÖKTAŞ İLKOKUL İŞADAMI

ŞIRNAK : ŞAHZADE DEMİR ORTAOKUL-LİSE SERBEST

TEKİRDAĞ: ERDEM KARAMAN İLKOKUL

TRABZON: MEHMET KILIÇ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL İNŞAAT TEKNİKERİ

UŞAK: AYHAN YILDIRIM ORTAOKUL-LİSE SERBEST

VAN: İDRİS AHİ ORTAOKUL-LİSE ESNAF

VAN: MEHMET MEHDİ OĞUZ ÜNİVERSİTE-Y.OKUL AVUKAT

VAN: MURAT SİLAHTAROĞLU ORTAOKUL-LİSE SERBEST

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.