ŞEHİR TRAFİĞİ HBB ZABITASINA EMANET

ŞEHİR TRAFİĞİ HBB ZABITASINA EMANET

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığına bağlı trafik ekipleri Jandarma ile koordineli bir şekilde toplu taşıma araçları ve sürücülere yönelik denetim gerçekleştirdi.

HBB Trafik Şube Müdürlüğü zabıta ekipleri, “Paydaş Kurumlarla Birlikte Planlı Müşterek Denetim” projesi kapsamında vatandaşların can sağlığını korumak ve trafik güvenliğini sağlamak amacıyla İskenderun ilçesindeki birçok noktada Jandarma Trafik Timi ile sürücülere yönelik uygulama yaptı.

Ekipler tarafından yapılan müşterek denetimlerde, Jandarma Trafik sorumluluğundaki yol güzergâhı üzerinde trafiği etkileyecek davranışların yanı sıra yolcuların daha konforlu ulaşım sağlaması adına toplu taşıma araçlarında klima denetimi gerçekleştirildi.

Sürücü belgesi kontrolü ile genel sorgulamanın da yapıldığı denetimlerde kurallara uymayan sürücülere cezai işlem uygulandı.

Yapılan denetimlerden duyduğu memnuniyetini dile getiren duyarlı vatandaşlar, trafik güvenliği adına yapılan kontrollerin önemli olduğunu belirterek yetkililere teşekkür etti.

 

bbmxyrs3vpr1od5a7oz4iwvh.jpg

tf3lmpx1tmwugj7xqn4bef0k.jpg

wucxqnzxb8m6kedlrp3ldzvh.jpg

7m5lv1rz4dqv6peuhfbsctjn.jpg

tzd2ap6fib0zkousdxshw7yc.jpg

cy1u8jqtrmxovoksfzInzwpj.jpg

s7zbiryuIzam2clg453pk1x0.jpg

kqstn2efjxIp7drl1vo3hdia.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.