Serdar Tuncer Gaziosmanpaşalılara Unutulmaz Bir Gece Yaşattı

Serdar Tuncer Gaziosmanpaşalılara Unutulmaz Bir Gece Yaşattı

Gaziosmanpaşa'da Ramazan-ı Şerif tüm coşkusuyla devam ediyor. Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında ünlü şair ve televizyon programcısı Serdar Tuncer, Küçükköy Stadyumu'nda vatandaşlarla buluştu.

Gaziosmanpaşa'da Ramazan-ı Şerif tüm coşkusuyla devam ediyor. Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında ünlü şair ve televizyon programcısı Serdar Tuncer, Küçükköy Stadyumu'nda vatandaşlarla buluştu. Tuncer, kendine has yorumladığı şiirlerle vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı.

Ramazan ayı boyunca birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Belediyemiz bu kez ünlü şair ve televizyon programcısı Serdar Tuncer’i vatandaşlarla bir araya getirdi. İftar sonrası Küçükköy Stadyumu’nda düzenlenen etkinliğe Gaziosmanpaşalılar yoğun ilgi gösterdi. Ünlü şair Tuncer’in orkestra eşliğinde kendine has tarzıyla seslendirdiği şiirleri halk ilgiyle takip etti. Etkinlikte kimi zaman vatandaşlarla sohbet eden ünlü şiir yorumcusu, okuduğu şiirlerle izleyenleri mest etti. Tuncer’in Ramazan ayının maneviyatına uygun olarak seslendirdiği şiirleri canlı olarak dinleme imkanı bulan vatandaşlarımız iftar sonrası unutulmaz bir gece yaşadı.

''ÇOK GÜZEL, ZATEN HER AKŞAM GELİYORUZ''

Ramazan ayında iftar sonrası ilçede her akşam farklı etkinlikler olmasının kendileri için çok güzel olduğunu ve Serdar Tuncer’in programlarını severek takip ettiğini dile getiren Necla Aydın, “Çok güzel biz beğeniyoruz zaten her akşam geliyoruz. Akrabalarımızla arkadaşlarımızla geldik yarın akşam ki etkinliğe de geleceğiz. Gaziosmanpaşa Belediyesi’ne teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

''RAMAZAN BOYUNCA HER AKŞAM BURADAYDIK''

Şiir okumayı çocukluk yıllarından beri çok sevdiğini Serdar Tuncer’i dinlemeye de ailesi ve komşularıyla birlikte geldiğini ifade eden Mevlüde Yüksel, “Ramazan boyunca her akşam buradaydık, etkinlikleri seyrediyoruz, çocuklarımız eğleniyor. Gayet güzel geçiyor, çocuklarımız geliyor, çok güzel” diye konuştu.

Program sonunda Serdar Tuncer'e Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Bülbül tarafından plaket takdim edildi.


Kaynak: istanbulajansi

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.