Silivri Belediyesi Koşusu'nu Eliminatör kazandı

Silivri Belediyesi Koşusu'nu Eliminatör kazandı

3+ yaşlı safkan İngiliz atlarına mahsus olarak koşulan yarış, 1400 metre mesafe sentetik pistte koşuldu.

Bu yıl üçüncüsü gerçekleşen ve 7 safkanın birincilik mücadelesi verdiği 2022 yılı Silivri Belediyesi Koşusu'nu, M. Yavuz Salihoğlu'nun sahibi ve yetiştiricisi olduğu, Haci Altunbaş tarafından antrene edilen 4 yaşındaki doru erkek safkan Eliminatör (Luxor - Pan Ikona / Bosporus) aprantisi Serkan Yıldız idaresinde kazandı.Koşuda ikinciliği, Gold Polat (Kaneko - Tuğçe Hanım / Bullmarket) elde ederken, kır safkan Heva (Hakeem - Rokoko / Distant Relative) üçüncü, Royal Uygur (Değirmendereli - My Moon Face / Cockney Rebel) isimli safkan dördüncü ve Libertalia (Luxor - Sarılar Güzeli / Mujdahit) ise beşinci oldu.

Koşunun galibi Eliminatör için bitiriş derecesi 1.24.73 olurken, farklar 1/2 Boy - Baş - Burun - 3 Boy şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende, koşuyu kazanan atın sahibi adına, Kulübümüz Yönetim Kurulu Üyesi Can N. Güven'e plaketini, Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Harun Akkan verdi.Törene, Kulübümüz Başkanı Serdal Adalı, Yönetim Kurulu Üyemiz Yüksel Göktürk, Kulübümüz Denetim Kurulu Başkanı Armağan Turhan ile davetliler de katıldı.

urb3zsefouekf8jn4vstolzg.jpg

ga71q8u42fuvlpmwpb0tnso5.jpg

go9isgbhakb8cqtmvv6ocj5z.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.