SİLİVRİ’DE MAHALLE MAHALLE BAYRAMLAŞMA

SİLİVRİ’DE MAHALLE MAHALLE BAYRAMLAŞMA

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, her bayram olduğu gibi bu bayram da ilçe genelindeki mahalleleri dolaşarak, hemşerileriyle bayramlaştı.

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, her bayram olduğu gibi bu bayram da ekip arkadaşlarıyla birlikte ilçe genelinde birçok ziyaret gerçekleştirerek halkla kucaklaştı. Mahalle mahalle gezerek, çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmayan Başkan Işıklar’a; CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, CHP Silivri İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları, Silivri Belediye Meclis Üyeleri ile Belediye Başkan Yardımcıları eşlik etti. Bayram boyunca Büyükçavuşlu, Değirmenköy, Çanta, Gümüşyaka, Akören, Büyükkılıçlı, Selimpaşa, Ortaköy, Kavaklı, Gazitepe Mahallelerinin yanı sıra Silivri merkezde esnaf ve kahvehaneleri ziyaret eden Başkan Işıklar, bayramın son günü ise; Silivri Bayburt Kültür ve Dayanışma Derneği, Nevşehir Topaç Köyü Yardımlaşma Derneği, Silivri Fenerköylüler Kahvehanesi, Silivri Gümüşhane Kelkitliler Yardımlaşma Derneği, Silivri Bayburt Konursulular Derneği, Silivri Tokatlılar Derneği, Kars Kağızman Çengilli Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Silivri Manastırlılar Derneği, Muş İli ve İlçeleri Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Tanıtma Derneği, Ağrı İli ve İlçeleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Silivri Sarıkamış Güllüceliler Derneği ile Kars Kağızman - Çayarası Köyü (Zaraphane) Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’ne bayram ziyareti gerçekleştirdi. Büyüklerin ellerinden öperek, küçüklere de harçlık vererek bayramlarını kutlayan Işıklar, mahallelerde yoğun ilgi ve sevgiyle karşılandı. Bayramın ikinci günü Öğretmenler Evi’nde düzenlenen protokol bayramlaşmasına ve Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Örgütü’nün ilçe binasında düzenlemiş olduğu bayramlaşma programına da katılan Başkan Işıklar, hemşerileriyle bayramlaştı.


Kaynak: istanbulses / Silivri


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.