Şinasi Öktem'den anlamlı doğum günü kutlaması

Şinasi Öktem'den anlamlı doğum günü kutlaması

CHP 23. Dönem Milletvekili Şinasi Öktem, CHP Esenler eski ilçe başkanı Şuaip Vardar'ın 76. yaş günü dolayısıyla bir kutlama gerçekleştirdi

CHP 23. Dönem Milletvekili ve iki dönem CHP İstanbul İl Başkanlığı yapmış olan Şinasi Öktem, CHP Esenler eski ilçe başkanı Şuaip Vardar'ın 76. yaşına girmesi dolayısıyla Kuruçeşme Kafes Restaurant'ta bir doğum günü organize etti. Doğum günü kutlamasına Şinasi Öktem ve Şuaip Vardar'ın yanı sıra CHP eski ilçe başkanlarından Cemal Kaya ve Adnan Kaymakçı, CHP İBB eski Grup Başkanvekili Kemal Akar ile dönemin ilçe yöneticileri, kadın kolları ve gençlik kolları başkanları katıldı. 

Etkinlikte ilk sözü alan CHP Esenler eski ilçe Başkanı ve CHP 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Cemal Kaya,' Öncelikle Sayın Şinasi Öktem Başkanımıza bizleri böyle anlamlı bir günde bir araya getirdiği için teşekkür ediyorum. Sayın Öktem, partimizin varlık sebeplerinden biridir. Şuaip Başkanımıza da Allah daha uzun ömürler versin. Bu güzel günde bir araya gelişimiz aslına gelecek nesile bırakılacak en güzel fotoğraflardan biridir. Bundan sonraki hayatında Cumhuriyet Halk Partisi'ne hizmet aşkı ile bağlanmış olan Şuaip başkanımızla beraber nice çalışmalarda birlikte olmayı diliyorum' dedi. 
Daha sonra söz alan 23.Dönem Milletvekili Şinasi Öktem ise, geçmişe sahip çıkılması gerektiğini vurgulayarak, 'Geçmişi olmayanın geleceği de olmaz. Partimizin emektarlarından Şuaip Başkanımız gibi yol arkadaşlarımız az kaldı. Bizler bu tür birlikteliklerle partimizin özünde olan sevgimizi yaşatmak istiyoruz. Bu tür etkinlikleri bundan sonra gelenek haline getireceğiz. Bizler partimizin içindeki sevgiye kahrolmayı değil sevginin çoğalıp büyümesi için bir ışık yakıyoruz. Bu vesileyle Şuaip Vardar abimizin doğum gününü sevgi seliyle kutluyorum' dedi. 
CHP Esenler eski ilçe Başkanı Şuaip Vardar, ise doğum günü etkinliğine katılan tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek,'Ben partimin bana verdiği gücü ve morali yüreğimde hissettim her zaman. İşte bu yüzden ben  76 değil 38 yaşındayım. Böyle bir geceyi tertiplediği için bizleri hiçbir zaman unutmadığı, yoldaşlığını her zaman yanımızda hissetiğimiz Şinasi Öktem Başkanımıza ve sizlere teşekkür ediyorum' dedi. 


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.