SÖMESTİR ETKİNLİKLERİ HIZ KESMİYOR

SÖMESTİR ETKİNLİKLERİ HIZ KESMİYOR

30 Ocak 2023

Küçükçekmece Belediyesi Sömestir Etkinlikleri kapsamında, öğrencilerin hızlı okuma - anlama becerilerini geliştirmek ve hızlı okuma tekniklerinin yaygınlaştırılarak kullanılmasını sağlamak amacıyla Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde ‘Hızlı Okuma ve Anlama Yarışması’ düzenledi.

Hızlı okuma ve doğru cevap sayısına göre ilk üçe kalan öğrencilere madalya, kupa ve hediyelerini Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sedat Gazi takdim etti.

Dereceye girenler ödüllendirildi

Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen yarışmaya, Küçükçekmece Belediyesi Bilgi Evleri ve Çocuk Üniversitesi’nde eğitim desteği alan 5. sınıf öğrencilerinden 16 yarışmacı katıldı. İki turdan oluşan yarışmada öğrenciler, adını kazananlar arasına yazdırmak için kıyasıya yarıştı. Yarışma sonunda birinci tablet, ikinci akıllı saat, üçüncü ise kulaklık, madalya ve kupa ile ödüllendirildi.

Yarışmanın kazananları;

1.      Berrak Melis Becit (Yarımburgaz Bilgi Evi)

2.      Melisa Fatma Yayla (İkitelli Bilgi Evi)

3.      Mehmet Akif Aksoy (Çocuk Üniversitesi)

jady4le2hmyhp5b9kr8fitfu.jpg

htjobbjasx0gIywi7v1vdsyg.jpg

r6jezkjyvith9s2Io3wpqa4h.jpg

ncpb1fsrz0eiem8ojrvyldmg.jpg

8mvknwr6umtjetlqa9p2dzsx.jpg

g0aIc71zpgf2a6vjbb5wvpui.jpg

4vl1uyvmexiulrgdor0n8ywc.jpg

pqnkouaqugrhkjxz46dmpfrs.jpg

nglq2arIx85e4ja0g6e3pbo1.jpg

cjzibwt7cvfotmsrjewy2xnl.jpg

nw6recshsojbIxyadgk09ymt.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.