STAT DÜZENLEMESİNİN BÜYÜK BÖLÜMÜ TAMAMLANDI

STAT DÜZENLEMESİNİN BÜYÜK BÖLÜMÜ TAMAMLANDI

Silivri Belediyesi tarafından Silivri Stadı’nda sürdürülen düzenleme çalışmalarının büyük kısmı tamamlandı.

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Silivrispor Kulübü’nün 2. Lige yükselmesinin ardından Silivri Stadı’nın Türkiye Futbol Federasyonu’nun kriterlerine uygun hale gelmesi amacıyla çalışmalar başlatmıştı. Çalışmaların büyük bölümünün tamamlandığı statta, çevre düzenlemeleri ve peyzaj çalışmaları yapılacak.

SEZONUN İLK MAÇI PAZAR

Silivri Belediyesi ekipleri Silivri Stadı’nda; kapalı ve açık tribünlerin tamirat, bakım ve boyalarının yapılması, protokol tribünün genişletilerek koltuklarının yenilenmesi, kapalı ve açık tribünlerde bulunan eski koltukların sökülmesi ve yerine yeni stadyum koltuğu alımı yapılması ve montajı, stadyum etrafında bulunan güvenlik amaçlı tel çitlerin eksiklerinin giderilmesi ve stadyum girişlerine yeni panel çit yapımı, taraftar giriş tribünlerine yeni demir kapı yapımı ve stadyumda bulunan tüm demir kapıların tamiratının yapılması, yedek kulübelerinin tamiratı, boyanması ve yeni koltuk alımı ile otopark çizgilerinin çizilmesi çalışmalarını titizlikle tamamladı. Giriş kısmına turnikelerin yerleştirildiği, engelliler için aynı bir bölümün düzenlendiği statta, sezonun ilk maçı 20 Ağustos Pazar Günü gerçekleşecek.


Kaynak: istanbulses / Silivri


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.