Toplumsal'a ölüm tehditleri: İkinci kez uyarmayıp bomba atacakmış...

Toplumsal'a ölüm tehditleri: İkinci kez uyarmayıp bomba atacakmış...

Profilinde İskilipli Atıf gibi bir vatan haininin sözlerini paylaşan bir gerici, 'vatan haini' dediği Toplumsal'a ölüm tehdidi içen bir ses kaydı gönderdi.

Toplumsal'ın haberleri değerlendirme, yorumlama tarzı her geçen gün okurların ilgisinin daha çok artmasına neden olurken birilerini de rahatsız ediyor. Son dönemde özellikle AKP'li Kürşat Ayvatoğlu'nun yaptığı kokain partisinin ve yaşantısının ilk Toplumsal'dan okunması, konu hakkındaki gelişmelerin detaylı bir şekilde gazetemizde işlenmesi, hemen ardından "TSK'daki sarıklı amiral" olayında sürdüğümüz iz ve muhabirlerimizin araştırmasıyla bulduğumuz adres ve diğer bilgiler Toplumsal'ı kısa sürede binlerce yurttaşa daha ulaştırmıştı.

Ancak bu AKP'lileri ve kimi tarikatçı çevreleri de rahatsız etti. Bugün haber merkezine ulaştırılan bir ses kaydı da bunun kanıtı. "Oğlum bıkmadınız mı lan, böyle milleti ayağa kaldırmaya devlete karşı? Bıkmadınız mı lan? Hepinizin kafasına sıkmak mı lazım lan?" diye başlayan ses kaydı ağır hakaret ve küfürlerle devam ediyor. Son olarak da ses kaydındaki şahıs, "VATAN - EMEK - HÜRRİYET" şiarıyla yıllardır yayın yapan Toplumsal'a "Vatan hainleri..." diye sesleniyor.

Bunun ardından erişimi engelleyen ama kendisine erişemeyeceğimizi sanan şahıs, kendisine neden böyle bir şey yaptığını sorduğumuzda "Tespit ettiysen ne oldu. Adam olun lan, iki kez ikaz olmaz. İkincide bu olur" diyerek bomba emojisi paylaştı. (Editörün notu: Türkçe bilmeyen kişinin yazdıkları, okurlarımızın anlaması için Türkçeleştirilmiştir.)

02.png

Tehditlerine "Biz solcuları sevmiyoruz hele Kürtleri, hele PKK'lıyı hiç sevmeyiz" diyerek devam eden Murat Çelik isimli şahısın profili ise Erdoğan ve gericilerle dolu. Övüne övüne paylaştığı bu gericilerin arasında İskilipli Atıf gibi vatan hainleri de var.

03.png
 

KAYNAK: TOPLUMSAL HABER

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.