Tuzla Belediyesi, Altyapı Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Tuzla Belediyesi, Altyapı Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

İlçenin hem yerleşim hem de ticaret alanlarını kapsayan altyapı çalışmaları, Tuzla’da yaşayan ve çalışan vatandaşların hayatını kolaylaştırıyor. Mevsim fark etmeksizin yürütülen altyapı çalışmaları, ilçenin yaşam kalitesini ve huzurunu artırmanın yanı sıra, Tuzla’yı oluşabilecek her türlü soruna karşı da hazır hale getiriyor. 

DEMOKRASİ CADDESİ’NDEN OTOBAN KUZEY YAN YOLA BAĞLANILACAK 

Tuzla Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce yol bakım ve onarım programına alınmış olan Anadolu Mahallesi Demokrasi Caddesi’nden otoban kuzey yan yola bağlantısı olan imarlı Gülbahar Sokağın açılması için gereken çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Bölgedeki gerekli işgaller kaldırarak yapılan zemin iyileştirme ve silindiraj çalışmalarının ardından yol trafiğe açılacak. Ayrıca Tuzla’nın dört bir yanında devam ettirilen tretuvar çalışmaları da ilçedeki caddelerin düzenlenmesine ön ayak oluyor. Hız kesmeden devam eden tretuvar çalışmalarının son durağı İçmeler Orhangazi Caddesi oldu. Cadde, yeni görüntüsü ile vatandaşlardan da tam not aldı.hbua7rxsmIjfnmqxioelwzc6.jpg

xyz0b4jtndoqkcsjsugIglxy.jpg

pjdtIhynz7x6amxrw2e91uuv.jpg

Iyz8g4oncodjwvil0vfatrum.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.