Tuzla Belediyesi personelleri çifte bayram yaşadı

Tuzla Belediyesi personelleri çifte bayram yaşadı

Yaklaşık 32 yıl sonra yönetim değişikliği yaşanan Tuzla Belediyesi’nin olağan bayramlaşma trafiğine farklı bir hava getirildi. Başkanlık makamından inip, ofislerinde çalışan personellerle tek tek görüşen Başkan Eren Ali Bingöl, belediye ana hizmet binasının içinde yer almayan dış birimleri de ziyaret etti. Personeliyle yüz yüze görüşüp iyi bayramlar dileyen Başkan Bingöl, bayram ikramiyesini 10 bin TL’ye çıkarttıklarını da müjdeledi. 

DIŞ BİRİMLERİ DE ZİYARET ETTİ

Belediye ana hizmet binasının içinde yer almayan dış birimleri de ziyaret eden Bingöl, önce Orhanlı’da Temizlik İşleri Müdürlüğü’nü ardından da Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Otobüs Garajı’nı ziyaret etti.

Özlenen adaletli ve eşit yönetim anlayışını hep birlikte Tuzla’ya getireceklerini ifade eden Bingöl, “Öncelikle personelimizin gülümsemesini arzu ediyoruz. Yaptığımız hizmetlerle vatandaşlarımızı memnun edeceğimize de inanıyorum” diyerek bayram ikramiyesini 10 bin TL’ye çıkarttıklarını da müjdeledi. 

Tuzla’da İdris Güllüce, Mehmet Demirci ve Şadi Yazıcı'nın ardından göreve başlayan 4’üncü isim olan Bingöl, bir de bayramlaşma mesajı yayınladı. 

BAŞKANDAN MESAJ VAR

Kurban Bayram’ında birlik, beraberlik mesajı veren Bingöl mesajı ise şöyle oldu: 

“Sevgili Tuzlalı Komşularım, Mübarek Kurban Bayramı'nın manevi atmosferinde bir kez daha buluşmanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Birlik, beraberlik ve paylaşma duygularının doruğa çıktığı bu müstesna günlerde, kalplerimiz sevgiyle, sofralarımız bereketle dolsun.

Kurban Bayramı, yardımlaşma ve dayanışma ruhunun en güzel tezahürüdür. Bu bayram vesilesiyle, dargınlıkları unutup gönül köprüleri kurmanın, komşuluk bağlarımızı daha da güçlendirmenin önemini bir kez daha hatırlayalım. Bayram süresince, sevdiklerinizle bir arada olmanın tadını doyasıya çıkarmanızı, paylaşmanın mutluluğunu doyasıya yaşamanızı diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramı'nın ülkemize, milletimize ve tüm İslam âlemine barış, huzur ve bereket getirmesini temenni ediyorum. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle... Kurban Bayramınız mübarek olsun.”

ngl6z8jst9swub0r5mqhIby4.jpg

60wgpcd2f3nf1ykzbame5zl8.jpg

cl1loxpyzcpkbnzqhufdrgym.jpg

6vxazaq4p0f8gqecsIftmh5v.jpg

s1rjthcopsnz4baknfjxhaqm.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.