ÜCRETSİZ POMEM VE BESYO HAZIRLIK KURSLARI DEVAM EDİYOR

ÜCRETSİZ POMEM VE BESYO HAZIRLIK KURSLARI DEVAM EDİYOR

08 Ağustos 2022

Gençlerin kariyer hedeflerine destek olmak amacıyla, eğitime destek vermeyi sürdüren Küçükçekmece Belediyesi, Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM), Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulları ( BESYO) ve Spor Liselerine giriş sınavlarına hazırlanan öğrenciler için ücretsiz hazırlık kursları düzenliyor. Halkalı Yetiştirme Yurdu Spor Salonu'nda düzenlenen özel yetenek sınavları hazırlık kurslarından, son 3 yılda 1000’i aşkın öğrenci faydalandı.

Programlı ve profesyonel bir çalışma imkânı sunuluyor

Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde planlanan hazırlık kurslarında, alanında uzman ve tecrübeli eğitmenler, adayları POMEM, BESYO ve Spor Liseleri’nin özel yetenek sınavlarına hazırlayarak hayallerine giden yolda onların geleceğe emin adımlarla yürümesini sağlıyor.

Her bölüme özel olarak hazırlanmış parkurlarla programlı ve profesyonel bir çalışma ortamı oluşturuluyor. Özel yetenek sınavlarına hazırlanan gençler, bir yıl boyunca haftanın dört günü 3’er saat olarak planlanan eğitimlere yoğun ilgi gösteriyor.

Kemal Çebi: Hazırlık kursları ile gençlerimiz hayallerine adım adım yaklaşıyor

Spor Okulları yaz dönemi malzeme dağıtım töreninde spor okulu öğrencileriyle bir araya gelen Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, kurslarda eğitim gören adaylara yaklaşan sınavlar öncesi başarılar dileyerek, ‘’Geleceği emanet edeceğimiz gençlerimize hizmet etmekten, onların eğitim hayatına katkı sunmaktan son derece mutluyum. Amacımız özel yetenek sınavı ile öğrenci kabul eden kurumlara hazırlanan adaylara fırsat eşitliği sağlayarak hazırlık sürecinde destek olmak. Hayata geçirdiğimiz hazırlık kurslarından son 3 yılda 1000 öğrencimizin yararlanması, önemli bir ihtiyaca cevap verdiğimizin göstergesidir. Gençlerimiz burada alanında tecrübeli eğitmenlerle, onlara özel olarak hazırlanmış parkurlarda hayallerindeki mesleğe adım adım yaklaşıyor. Yetenek sınavlarına girecek tüm öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum’’ dedi.

Adaylar, büyük ilgi gösteriyor

Gençlere ücretsiz sunulan parkur desteğinden faydalanan öğrenciler, uygulamayı memnuniyetle karşılıyor. Parkurlarda öğrenciler, sürat , çabukluk , güç , denge , koordinasyon, dikkat , beceri vb. alanlarda tecrübeli eğitmenler gözetmenliğinde ders alarak, kendilerini geliştirme fırsatı yakalıyor. Özel yetenek sınavları hazırlık kurslarından faydalanmak isteyen öğrenciler, 444 4 360 /7996 numaralı spor kayıt masasından ayrıntılı bilgi edinebilir.

gakz1x7ph5fsyv8wdxvctjw9.jpg

fehuq9nshn5gczl78d6kx2qu.jpg

udp6d4ryhq0kvsjvfgnbnspf.jpg

nb6ojepmafwb8wIhxgdqllsk.jpg

pmprsjv2nqmyw5vebouz3o9y.jpg

lx2f3dwqgkarviv6yubsk4cb.jpg

mb3a1jf6ldsvx8w7hmxgIaer.jpg

xs4yvgdj7udchwp9bpvnchm2.jpg

edrdppgbkhjgm1saIcvvutjf.jpg

5dsq3jl8pu4vkopavgzngemI.jpg

6mafrcw8eqks4ggbpnylmlhd.jpg

reazfw8qlbjfhapx9zkdbxen.jpg

hy5bvrk4dafyepjwgo6c3fau.jpg

hhmnzp6nsg3fgkpwrvdtj8oe.jpg

fmkqgwueje02ahpmpavxydi4.jpg

knzcydeiteokcgavbns4t0qd.jpg

px5busImu9xlvfs2zk0bo4gn.jpg

nolylb2j4ezIch9zxvfkyqen.jpg

artjI4v7q6alqu9pxo85gitf.jpg

f8t9wmgvpwa3hls0zayzob4I.jpg

bhIeojravtck7kx6f0ibf9tu.jpg

yfxtrbqfsa4kIeunouvgldhw.jpg

egyzenak1ah5kcl6tjq3fxgm.jpg

vwyarlwkdmtkqqrojecemp3z.jpg

jvs6ktjl4zfr5dxo9byxte2q.jpg

nlmbqkjarerfqvu5yg4wv3yn.jpg

zkqm6el1ajjx7rug8avknchq.jpg

iqwu9l7qfzlmx1k6dwjnzdfh.jpg

upskmzawetylvpbwoy29j6xt.jpg

gtmidkpbac4fhjx5oznt2e7g.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.