Üsküdar Çocuk Üniversitesi ilk mezunlarını verdi

Üsküdar Çocuk Üniversitesi ilk mezunlarını verdi

2012 yılında Üsküdar Belediyesi ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nin iş birliği ile kurulan bir sosyal sorumluluk projesi olan Üsküdar Çocuk Üniversitesi, ilk mezunlarını verdi. Diplomalarını alan öğrenciler birlikte attılar.

Üsküdar Fikir Sanat Merkezi’nde gerçekleştirdiği mezuniyet töreniyle hafızalara kazınacak anlar yaşandı.

Öğrenciler arasında, derste gösterdiği performans, derse katılımı, olumlu tutumu ve arkadaşlarına örnek olma özellikleriyle öne çıkan öğrenciler sahneye davet edilerek, ödülleri takdim edildi.

Üsküdar Fikir Sanat Merkezi’nde gerçekleşen mezuniyet töreni, ikramlar ve fuaye alanı etkinlikleri eşliğinde piyano ve keman solo müzik dinletisi ile başladı. Fuaye alanında ebru standı, kaligrafi standı, Robotik çalışmalar, 3D yazıcı ve çıktılar ile öğrencimizin Robochallenge Uluslararası Robot Yarışması’nda derece alan projeleri sergilendi.

Tören süresince diplomaları ve transkriptleri ile birlikte hatıra fotoğrafları çektiren öğrenciler, aileleri, öğretmenleri ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nden danışman akademisyemleri ile birlikte keyifli bir gün geçirdiler.


Kaynak: istanbulajansi

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.