ÜSKÜDAR TURİZM VE TANITIM OFİSİ YERLİ VE YABANCI VATANDAŞLARA REHBERLİK EDECEK

ÜSKÜDAR TURİZM VE TANITIM OFİSİ YERLİ VE YABANCI VATANDAŞLARA REHBERLİK EDECEK

Turizm ve Tanıtım Ofisi, Üsküdar’ın tarihi zenginliklerini, gezi ve yeme içme rotaları ile kendine has güzelliklerini keşfetmek isteyen yerli ve yabancı vatandaşlara rehber olacak. Ofise uğrayan vatandaşlar rehberlik üzerine her türlü hizmeti alabilecekler.

Mihrimah Sultan Camii'nin yanında bulunan Turizm ve Tanıtım Ofisi açılış törenine başkanımız Hilmi Türkmen, İl Kültür ve Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Başkanımız açılışta yaptığı konuşmada, "Bugün burada Üsküdar'ımızın tam merkezinde Mihrimah Sultan Camii'nin hemen dibinde herkesin çok rahatlıkla ulaşabileceği bir tanıtım ve turizm ofisi açtık. Önemli bir merkez oldu. Üsküdarımıza gelen, İstanbulumuza gelen yerli ve yabancı misafirlerimiz hiç yabancılık çekmeden, acaba nereye giderim, nerede yemek yerim, nerede dinlenirim, nerede güzel bir tarihi mekânı ziyaret ederim endişesine kapılmadan buradan alacak olduğu hizmetle arkadaşlarımız onlara yol gösterecek. Hem sözlü hem yazılı broşürler, materyallerle vatandaşlarımıza bu güzel İstanbulumuzda, Üsküdarımızda hiçbir şekilde yabancılık çektirmeyeceğiz." dedi.

5Iogn9jffrbopyxccu3lxmen.jpg

bv5crzIzkutnhav2lhf7dgns.jpg

v1af5uwobsn2ox4esdnj6prm.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.