Yayalar 2. etabı da tamamlanıyor

Yayalar 2. etabı da tamamlanıyor

Yapımını Pendik Belediyesinin sürdürdüğü Kartal - Pendik - Tuzla Arası Alternatif Bağlantı Yolu çalışmasında bir etap daha tamamlanıyor. Belediye ekipleri geçen yıl bitirdikleri Velibaba 1 ve Ahmet Yesevi 9. etaplarının ardından bu kez Yayalar 2. etabı da bitiriyor. Asfalt seriminin ardından bu etap da tamamlanarak hizmete girecek.

Diğer etaplar da çalışmalar sürüyor

9 Etaptan oluşan ve 15,8 km’lik uzunluğa sahip Kartal - Pendik - Tuzla Arası Alternatif Bağlantı Yolu’nda diğer etaplarda da çalışmalar sürüyor. Belediye ekipleri tamamlanmak üzere olan 2.etabın yanı sıra şu anda Güllübağlar 3. Etap, Ramazanoğlu Mahallesi 4. etap ve Yine Ramazanoğlu Mahallesi içinde kalan 5. etapta da çalışıyor.

12 Mahalleyi birbirine bağlayacak

Şu ana kadar toplamda 4.200 metrelik bölümü tamamlanan “Kartal-Pendik-Tuzla Alternatif Bağlantı Yolu” hizmete girdiğinde Velibaba’dan hareket eden bir sürücü, kesintisiz bir şekilde Ahmet Yesevi Mahallesi’ne gidebilecek. Yol, sırasıyla Velibaba, Ertuğrulgazi, Yayalar, Sülüntepe, Şeyhli, Güllübağlar, Ramazanoğlu, Sanayi, Kavakpınar, Orhangazi, Fatih ve Ahmet Yesevi Mahallelerini birbirine bağlayacak.

 

ujnuqrm1xcfxsis4tobkdevy.jpg

scorkjlonpxgfkrq2vqfbdhc.jpg

sr3kg9jowbqvtz7wxyfnpxdf.jpg

f3zmyvok4tir8xlqw9n25ukp.jpg

rmbn7x1wtyqqpwsci8s0yz5j.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.