Yeni kütüphaneler için protokol imzalandı

Yeni kütüphaneler için protokol imzalandı

Esenyurt Belediyesi ve Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılan imza protokolü ile ilçede 17 yeni okula kütüphane kuruluyor.Ese..

Esenyurt Belediyesi ve Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yapılan imza protokolü ile ilçede 17 yeni okula kütüphane kuruluyor.

Esenyurt Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında toplam 17 okulu kapsayan ve kütüphane yapımını amaçlayan protokol imzalandı.

Esenyurt Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu ile Esenyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali Beşli arasında gerçekleşen imza protokolü ile ilçedeki ilk, orta ve lise olmak üzere toplam 17 okulda kütüphane ihtiyacı karşılanmış olacak.

Başkanımız Kadıoğlu, imza sonrasında  “Çocuklarımızın eğitimine büyük katkı sağlayacak olan yeni okul kütüphanelerimizi için bugün imza attık. Şimdiden hayırlı olsun” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Paşali Beşli ise "Eğitime her zaman destek olan belediye başkanımız ile böyle bir protokol imzalayarak okullarımıza kütüphane kazandırmak son derece memnuniyet vericidir” dedi.


Kaynak: istanbulajansi

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.