ZAFER ALGÖZ VE CAN YILMAZ’DAN STAND-UP TADINDA SÖYLEŞİ

ZAFER ALGÖZ VE CAN YILMAZ’DAN STAND-UP TADINDA SÖYLEŞİ

23 Mayıs 2023

Usta oyuncu Zafer Algöz ve senarist-yazar ve komedyen Can Yılmaz, Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen stand-up tadında bir söyleşi ile Küçükçekmecelilerle bir araya geldi.

Söyleşiye ikilinin hayranları büyük ilgi gösterdi. Eğlenceli anıları ve hoş sohbetleriyle izleyenleri kāh güldürüp kāh düşündüren sanatçılar, samimi ve keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşiye Küçükçekmece Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güney Özkılınç da katıldı.

Zafer Algöz: Tiyatro herkesin yapabileceği bir sanat değil

Usta oyuncu Zafer Algöz, tiyatronun herkesin dahil olabileceği bir sanat dalı olmadığını ifade ederek, “Sinema veya dizi çekiminde tekrar şansı var. Şu an bu salondaki herkes sinema da yapabilir, dizide de oynayabilir. Ancak tiyatroda tekrar mümkün değil, olası bir hatanın telafisi yok. Normalde iki, üç ayda çekilebilecek bir tiyatro oyununun metnini senaryo haline getirdiğiniz de çekimi iki üç ay sürüyor. Ama tiyatroda iki üç saatlik zaman diliminde kesintisiz oyunu oynamanız gerekiyor Dolayısıyla tiyatro herkesin yapabileceği bir sanat değil’’ diye konuştu.

Senarist Can Yılmaz da katılımcılardan gelen soruları yanıtlayarak, izleyenleri Zafer Algöz ile birlikte sahneledikleri “ Burda Olan Burda Kalır” isimli gösterilerine davet etti.

Programa katılan Küçükçekmece Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güney Özkılınç, söyleşi sonunda sanatçılara katılımlarından dolayı teşekkür etti. 

zjy8rl7rIw4cfy2mtnvxojcg.jpg

iq5skIrojc81pm4qhjzcm2vn.jpg

akhtxiagckt2ujzo1ls4njwu.jpg

apIqztprodycjfnbojsmge3f.jpg

srqckfui9f8r3vahzno54byt.jpg

x5bIfmnlvwaxzrdkfyshgw7b.jpg

8r3rgqdsz6pchpuahjyima4u.jpg

4a3on9qgl8pzftjvg5mhfa07.jpg

emlxhq4ys5gk70hmbczjurw1.jpg

dahmsapxtqvfy1rutwje2v5b.jpg

mxv54cw1gq6dhumspbtxpzyI.jpg

8muvhoys5wv9k3gaxy1btljf.jpg

0sg9u7fdbcdpebc1hmmaa4vg.jpg

upldreyto7bfhiq62xw4ugzk.jpg

ltvh5kxdmoccq7bnwygn8t1s.jpg

utjey3nvvez8f7ryzrxbah5w.jpg

h1yfqudz4u6iosgp0w5va2ok.jpg

ftvqgtckd7ev6uwzs8lckaox.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.