Zeydan Karalar, “Hizmetin önündeki bütün engelleri kaldırmaya kararlıyız”

Zeydan Karalar, “Hizmetin önündeki bütün engelleri kaldırmaya kararlıyız”

Büyükşehir-SASA iş birliği ile yapılacak 4 kreştenikincisinin temeli atıldı.

Adana Büyükşehir Belediyesi ve SASA iş birliği ileyapılacak 4 kreşten ikincisinin temeli atıldı.

Yüreğir İlçesi Haydaroğlu Mahallesi’nde gerçekleştirilentemel atma törenine Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, SASACEO’su Mehmet Şeker, konuklar ve bölge halkı katıldı.

SASA CEO’su Mehmet Şeker’e ve Erdemoğlu Holding YönetimKurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu’na katkılarından dolayı teşekkür eden BaşkanZeydan Karalar, “Annelerin çocuklarını güvenle emanet edebileceği,çocuklarımızın eğlenceli aktivitelerle hem eğlenip hem öğreneceği kreşleryapmaya devam ediyoruz. Haydaroğlu Mahallesi’nde SASA ile birlikte yapacağımızgündüz bakımevimizin temel atma törenini gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde 4 kreşyapacağız. İlkinin temelini atmıştık, bugün ikincisinin temelini atıyoruz.Ailelerimiz çocuklarını güvenle bırakabilecekleri, dışarıya göre ucuz kreşlerekavuşacaklar. Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün eğitimeverdiği önemi her fırsatta dile getiriyorum ve bunun gereğini yerine getirmekiçin çalışıyoruz” dedi.

GELİR ARTTIKÇA HİZMET ÇOĞALACAK

Adana’da faaliyet gösteren firmaların vergilerini Adana’danyatırarak, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin gelirini artırması için görüşmeleryapma ve kamuoyu oluşturma çalışmalarını da sürdürdüklerini anlatan BaşkanZeydan Karalar, bu konuda gerekli girişimleri yaparak belediyeye giren paranınartmasını sağlayan kuruluşlara teşekkür etti. SASA’nın da bu firmalardan biriolduğunu belirten Başkan Zeydan Karalar, çok zor şartlarda devraldıkları veenflasyon nedeniyle işlerin iyice zorlaştığı belediyede gelir artıkça dahafazla hizmet etmeye başladıklarını, bu ivmenin yükselmeye devam edeceğinikaydetti.

Başkan Zeydan Karalar bütün zorluklara rağmen AdanaBüyükşehir Belediyesi’ni her geçen gün daha iyi hale getirdiklerini, Adanalıyahizmet için bütün engelleri ortadan kaldırmaya kararlı olduklarını açıkladı.

Konuşmaların ardından gündüz bakımevinin temeli atıldı.

 

 

jrttipfxzkw4728cqngm5k1g.jpg

lgd7qo8zfneetgvxrstpkorm.jpg

vhubp5wvttI9cydjiofdeuyq.jpg

emgs1pnr2ydlczrlkuujIyxf.jpg

eckoswldwgvnx6jr7vudfpey.jpg

zons8tpdzrpwhljkk2I7ud59.jpg

opjnnygzwhe4dlahcfmkvap9.jpg

yqse0973k5er1jbsvzbflhau.jpg

yezbh9dahzjbsuwe4a23ngml.jpg

ao19dznfcmrfiez6dehsqt3c.jpg

db2a4eIik3wbvezh0jvncdrx.jpg

hwromnpt7Iiugq2zqesd6h9m.jpg

p3gqozrdscarqcv7htb0lemw.jpg

1epovb5uqstntIxfc7i8yj6f.jpg

mspcarjsoqz8wklfI4benzxy.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.