2023 YILI FAALİYET RAPORU BELEDİYE MECLİSİNDE KABUL EDİLDİ

2023 YILI FAALİYET RAPORU BELEDİYE MECLİSİNDE KABUL EDİLDİ

Kâğıthane Belediyesi Meclisi, nisan ayı ikinci olağan oturumunda 2023 yılı Faaliyet Raporu’nu oy çokluğuyla kabul etti. Kâğıthane Belediye Başkan Vekili Nazmi Toro başkanlığında toplanan Kâğıthane Belediye Meclisi’nde, üyelere sunulan rapor değerlendirilerek, meclis üyelerinin görüşleri alındı.

Oturumda Faaliyet Raporu sunumu ve Belediye'nin 5 yıllık faaliyetlerini içeren film gösterimi yapıldı.

Oy çokluğuyla meclisten geçen rapor hakkında konuşan Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, mevcut ve yeni dönem hakkında soruları yanıtladı:

'' Geçen 5 yıllık sürede Kâğıthane’mize 120 eser kazandırdık. Göreve başlarken 53 proje sözü vermiştik, söz verdiğimiz projelerimizin iki katından fazlasını hayata geçirdik. Özellikle kentsel dönüşüm, raylı ulaşım ve yeşil alanlarda Türkiye'de örnek gösterilen projeleri hayata geçirdik. Pandemiyle mücadelede en başarılı belediye seçildik. Kâğıthane’mizi eğitim, iş ve sosyal hayat anlamında en çok değerlenen ilçe yaptık. Bence en önemlisi de tüm bu hizmetleri borçlanmadan yaptık. Vatandaşın bize emanet ettiği bütçeyi en verimli şekilde kullandık. Neticesinde hemşehrilerimizin güvenini yeniden kazanarak 31 Mart Yerel Seçimi sonrası görevimize ara vermeden devam ediyoruz. Önümüzdeki yeni dönemde de proje ve hizmetlerimizi katlayarak sürdüreceğiz. Yeni dönem hepimiz adına hayırlı olsun.'' dedi.

hra3d05n6bpffrdxmlaetbke.jpg

3pashwl5Icep64fcjboqbkqm.jpg

5mqcfousd9rkxoeut4bvakmf.jpg

j3e07gv4epnhtmdjb2fyzsza.jpg

qu1grluxzmpsfb6hcltkwgvt.jpg

hgbvshpxekc8lIdw1z0z5y9e.jpg

Ilda0vo4jacbygqfkzwmvhtb.jpg

z18j6frn70w9nxpkacuxvy5k.jpg

ab1Ivtg89kozw2wafcbnmhjx.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.