ARTİSTİK BUZ PATENİ ŞAMPİYONUNDAN BAŞKAN KERİMOĞLU’NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

ARTİSTİK BUZ PATENİ ŞAMPİYONUNDAN BAŞKAN KERİMOĞLU’NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Artistik Buz Pateni Atatürk Kupası A kadınlar kategorisinde birinci olan Sevgi Deniz Günsay ve takım arkadaşları kendilerine her z..

Artistik Buz Pateni Atatürk Kupası A kadınlar kategorisinde birinci olan Sevgi Deniz Günsay ve takım arkadaşları kendilerine her zaman destek olan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nu ziyaret etti.

 

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da sporcu Sevgi Deniz Günsay’ı, antrenörleri ve takım arkadaşlarını tebrik etti.

Buz pateninde daha önce Türkiye birinciliği de bulunan Günsay’ı kutlayan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ‘Bakırköy’de Spor Yapmayan Kalmayacak’ sloganıyla Bakırköy’de amatör sporlara çok önem verdiklerini belirterek: “Aynı anda 30 kursiyerin kullanabildiği yaklaşık 500 metrekare üzerine kurulu buz salonumuzda amatör sporculara hizmet ediyoruz. Bakırköy’ü sporun ve sporcunun kenti yapmak için elimizden gelen tüm çabayı artırarak devam ettireceğiz. Spora hizmet ederken çok sayıda ülkemizde ve uluslararası arenada başarılı sporcular yetiştireceğimizden emindik. Şimdi bu başarılara şahitlik etmek gurur verici. Tüm spor branşlarıyla uğraşan sporculara ve spor kulüplerimize yerel yönetim olarak desteğimizi her zaman sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.


Kaynak: Bakirköy Belediyesi


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.