BAKIRKÖY’DE ZAFER KUPASI TURNUVASI İLE ENGELLİLERE SANDALYE HEDİYE EDİLDİ

BAKIRKÖY’DE ZAFER KUPASI TURNUVASI İLE ENGELLİLERE SANDALYE HEDİYE EDİLDİ

Bakırköy Belediyesi ve Bakırköy Tenis Kulübü tarafından düzenlenen ‘Zafer Kupası Tenis Turnuvası’ sona ..

Bakırköy Belediyesi ve Bakırköy Tenis Kulübü tarafından düzenlenen ‘Zafer Kupası Tenis Turnuvası’ sona erdi.

 

Bakırköy Belediyesi Atatürk Spor ve Yaşam Köyü’nde, Bakırköy Belediyesi ve Bakırköy Tenis Kulübü işbirliği ile 24-30 Ağustos tarihlerinde ‘Zafer Kupası Tenis Turnuvası’ düzenlendi. Turnuvada Karışık Çiftler, Tek Erkekler, Çit Erkekler olmak üzere 3 grup mücadele etti. Turnuvadan elde edilen gelir ile 100 Engelliye 100 tekerlekli sandalye hediye edildi. Turnuvada dereceye giren sporcular ödüllerini Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun elinden aldılar.

Başkan Kerimoğlu ödül töreninde yaptığı konuşmada spora her zaman destek vereceklerini ifade ederek şunları söyledi: “Sporun insan sağlığı üstündeki olumlu etkisinin farkında olarak, spor branşlarının her türlüsüne destek veriyoruz. Spora destek verirken bu alanda birçok başarıya da imza atıyoruz. Bu turnuva ile hem 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlamış olduk, hem de bir 100 engelli yurttaşımıza tekerlekli sandalye hediye ederek bir sosyal sorumluluk projesini yerine getirmiş olduk. Böylelikle engelli kardeşlerimizi evlerine hapsetmekten kurtarıp, sosyal hayatın içine dahil etmeye, üretime dahil etmeye, sanatın ve sporun içine dahil etmeye yönelik bir projenin içinde olmaktan ayrıca gurur duyuyoruz. Bu güzel güne destek sunan; sponsorundan sporcusuna, çalışanından turnuva izleyicisine kadar herkese sonsuz teşekkürler ediyorum.”

 

Turnuvada;

Çift erkeklerde: Resul Aşçıoğlu, Sedat Selanik ve Burak Okan, Şamil Gerek,  

Karışık Çiftlerde: Dilara Yılmaz, Serkan Soysal ve Nihal Muhluoğlu, Sedat Nayır

Tek erkeklerde: Resul Aşçıoğlu ve Burak Okan, şampiyon oldular.


Kaynak: Bakirköy Belediyesi
HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.