BAŞKAN ÖZDEMİR: ATAŞEHİR’DE AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİNİ ANLATIYORUZ

BAŞKAN ÖZDEMİR: ATAŞEHİR’DE AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİNİ ANLATIYORUZ

AK Parti İstanbul İl Başkanlığının başlatmış olduğu “Yüz Yüze 100 Gün’’ programları tüm hızıyla devam ediyor. Bu çerçevede AK Partili 18 belediye başkanı Ataşehir’de bir araya geldi. AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe’nin öncülüğündeki programa Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir de katıldı.

Mevzu ülkemizi varmak istediği noktaya götürmektir

AK Parti’nin milletin yanında olduğunu ifade eden Kabaktepe, “Memleketimizin bugün geldiği durumu hazmedemeyip kendine uzak, yabancıya yakın olanların Türkiye’nin geleceğini kurma noktasında da herhangi bir söz söylememiş olmalarını da anlamlı buluyorum. Unutulmuşluklarını hazmedemedikleri için hakaret ederek gündeme gelmeye çalışıyorlar. Siyasetsizliklerini ağır hakaretlerle örtmeye çalışıyorlar. AK Parti her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanı’yla beraber milletinin yanında milletiyle beraber tüm kesimlerle birlikte hareket ederek İnşallah başaracak. Bugün Ataşehir’deyiz. Yine vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Hem bugünümüzü hem yarınımız konuşurken hem yaptıklarımızı ve yapacaklarımızla ilgili düşüncelerimizi paylaşacağız. Mevzu ülkemizi varmak istediği noktaya hep beraber götürebilmektir. AK Partinin temel siyasette oturduğu zemin milletle birlikte hareket edebilmektir. Elitist yaklaşımla değil katılımcı demokrasi gereği yönetişimi esas alarak milletiyle konuşmak, dertleşmek ve hemhal olmaktır” dedi.

Camide çocuklarla sohbet etti

Kendi aralarında toplantı yapan belediye başkanları daha sonra farklı mahallelere dağıldı. Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir de İçerenköy Mahallesi’ni dolaştı. Özdemir, konuk olduğu işyerlerinde esnafla konuştu. Gökyiğit Dursun Özbek Camii’nin çay ocağına konuk olan Özdemir, çay içip sohbet etti. Özdemir, Yaz Kuran Kursları kapsamında Kuran eğitimi alan çocukları da ziyaret etti. Çocukları dinleyen Özdemir, onların isteklerini tek tek not aldı.

Bu zor günleri beraber atlatacağız

Ataşehirlilerle kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Özdemir, “AK Partili belediye başkanları olarak Ataşehir’deyiz. Daha önce Küçükçekmece, Maltepe ve Sarıyer’deydik. AK Partili olmayan ilçelerde hem vatandaşlarımızla hasret gideriyoruz hem de kendi belediyemizin bilgi, birikim ve tecrübelerini aktarıyoruz. Zor bir dönemden geçiyoruz. Gelişmekte olan bir ülke olduğumuz için biz de bu durumdan etkileniyoruz. İnşallah bu zor günleri beraber atlatacağız. Konuşmaktan çok dinlemeyi seven biriyim. Söz milletin dedik ve konuşmaktan çok onları dinledik. Rabbim ülkemizin birlik ve beraberliğini daim eylesin” dedi.

fepr7zdygt8mz2whvmcin90j.jpg

nupv4dg6ctqewlfol09a3exk.jpg

74zquymcehn1fzev5pIstubt.jpg

peuinojy9Irrhmhdnxvzl02a.jpg

7tyqpaxilm13dogljs98ktqx.jpg

qxaxrmfsmebyc0doz3njap9l.jpg

t7z6prmf28qbadqrpkwju9si.jpg

eygj28p0wzoemqfcatnomudi.jpg

aonzvl8xsfg0hru2mjtlswnd.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.