BAŞKAN ÖZDEMİR, SARIYERLİLERİN EVİNE KONUK OLDU

BAŞKAN ÖZDEMİR, SARIYERLİLERİN EVİNE KONUK OLDU

AK Parti İstanbul İl Başkanlığının başlatmış olduğu “Yüz Yüze 100 Gün’’ projesi çerçevesinde AK Partili ilçe belediye başkanları Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda bir araya geldi. Programa İstanbul’daki AK Partili en genç başkan olan Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir de katıldı.

AK Parti belediyelerine yüzde 80 zam müjdesi

Programda konuşan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe “Belediye şirketlerimizde çalışan işçilerin 1 Temmuz 2022’den geçerli olmak üzere 30 Haziran 2022’deki ücretlerine yönetim kurulu kararıyla yüzde 80 oranında zam yapılması kararlaştırıldı” açıklamasında bulundu. İlçe binasındaki toplantının ardından belediye başkanları farklı mahallelerde vatandaşlarla bir araya geldi.

Yeni doğan bebekleri ve yaşlıları evinde ziyaret etti

Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir de Emirgan ve Reşitpaşa mahallelerini dolaştı. Özdemir sokakta karşılaştığı mahalle sakinleriyle selamlaşıp hal hatır sordu. Esnafa da uğrayan Özdemir, sohbet edip onların istek ve önerilerini not aldı. Her gittiği yerde ilgiyle karşılanan Özdemir, yeni doğan bebekleri evlerinde ziyaret etti. Aileleri tebrik eden Özdemir, Yiğit Talha ve Uraz Ege isimli bebekler için de mutlu ve sağlıklı bir yaşam dileğinde bulundu. Özdemir, evine misafir olduğu 87 yaşındaki Hamit amcanın hayır duasını aldı. Ahmet Celalettin Paşa Camii’ne giden Özdemir, burada su basan yerlerde incelemelerde bulundu.

2023 Türkiye’si hedeflerimizi anlattık

Konukseverliğinden dolayı Sarıyer halkına teşekkür eden Özdemir, “İstanbul’da gönüllere sefer düzenlemeye ve burada yaşayanların sesine kulak vermeye devam ediyoruz. Vatandaşlarla uzaktan değil yüz yüze organik iletişim kuruyoruz. Bugün de Sarıyerli hemşehrilerimizle bizi güler yüz ve büyük bir ilgiyle karşıladılar. Çocuğundan yaşlısına kadar toplumun her kesimiyle sohbet ettik. Onları dinledik sonra da 20 yıllık gurur tablosu olan çalışmalarımızı baz alarak 2023 Türkiye’si hedeflerimizi anlattık. Ziyaretlerimiz çok bereketli geçtiğine inanıyorum” dedi.

nolb6rku1h8kicsvgxwft4pt.jpg

yug7llx2qakqmzehvuww91dk.jpg

6yfucwooapqcl9zegrjb3vaj.jpg

1mqabzehms8ypyo3fnrhj5tx.jpg

fjn4wtdmrngyeiuqwaz9op8c.jpg

glpv8na1ueIg4wr739hfdai2.jpg

sj94yula3qzeobtdkzgvhnIr.jpg

prnyek5q7su1axy6gfb09goc.jpg

mbsn4no15qeuztmufwyadq9o.jpg

xy5ga9b1uhe8xwlhvgbpmjnt.jpg

0slgvmlbIz1cnefmeuhdxyay.jpg

tueepdvyrmkx5wkcbj2qasf8.jpg

3ypdn8Im5cbrptejz6gv4ihq.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.