BAŞKAN ÖZTEKİN KIBRIS VE KORE GAZİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN ÖZTEKİN KIBRIS VE KORE GAZİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Kıbrıs gazileri Yılmaz Dişler ve Kadir Huşuoğulları; Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin’i ziyaret ederek yeni dönem için hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Kâğıthane Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen buluşmada; Kıbrıs Barış Harekâtı yılları ile mevcut dönem gündemi konuşuldu. Kendisi de üniversiteyi Kıbrıs’ta okuyan Başkan Öztekin, Kıbrıs ile olan bağlarını ve üniversite anılarını gazilerle paylaştı.

Buluşmanın sonrasında Başkan Öztekin, Kıbrıs gazileri ile birlikte Kore Savaşı’na katılan Gazi Muzaffer Eren’i evinde ziyaret etti. Gazi Eren hayır dualarıyla misafirlerini karşılarken Başkan Öztekin gazilere; tüm ihtiyaçlarında her zaman yanlarında olacaklarını hatırlattı.

Başkan Öztekin; “Şehit ve gazilerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Her durum ve zamanda yanlarındayız. Gazilerimizin sağlıklarını iyi görmek bizleri ayrıca sevindirdi. Uzun ömürler diliyor, hayır duaları için de teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

qkv1ood6muepjbkt08uhnrIb.jpg

omw8xefta6oblnqtk09sgrvc.jpg

cx54xppysIahlbzw0jm9fsoq.jpg

abei2nmgqozhpxcvIjsjahtx.jpg

g0qn2p6Icd3ezxitjjm85lvd.jpg

ftdIsbmha8owftv91gnkmz2y.jpg

xqpqaolfmgr9I3syxhiouw7d.jpg

bov0x8m5netgyeasricnwx3I.jpg

oqzud5v9pkf0Iuhe4joky6hr.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.