Dil Evleri kayıtları başladı

Dil Evleri kayıtları başladı

Öğrenciler, Düğmeciler Dil Evi, Akşemsettin Dil Evi ve Göktürk Dil Evi’nde İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dil eğitimlerini ücretsiz olarak alabilecek.

Dil Evi'nde öğrenciler kalem ve defterden uzak, dört duvara sığmayacak bir eğitim modeli ile dört farklı dili görerek, yaşayarak, severek ve eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşayacak.

Konuşabilecekleri, tartışabilecekleri ve müzakere edebilecekleri bir ortamda pratik yapan öğrenciler aynı zamanda konuştukları konular üzerine eğlenceli oyunlar oynayıp, karaoke yaparak ve filmler izleyerek dillerini geliştirebilecekler.

Dil Eğitim Merkezlerine ön kayıtlar basvuru.eyupsultan.bel.tr adresinden yapılıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Deniz Köken, "Sizlerin de gayretiyle ilçemiz böyle anılsın istiyoruz ve bunun için uğraşıyoruz: Eyüpsultan'da liseden mezun olan gençler birden fazla dil biliyor. O yüzden Dil Evlerimizin sayısını artırdık ve güzel Türkçemize sahip çıkarken yabancı dil de öğreneceğiz" dedi.

DİL EĞİTİM MERKEZLERİ

Düğmeciler Dil Evi: Düğmeciler Mahallesi Düğmeciler Caddesi No:61/4 Tel: 0212 440 14 39

Akşemsettin Dil Evi: Akşemsettin Mahallesi Emek Sokak No:20 (Şehit Öğretmen Necmettin Yılmaz Kütüphanesi) Tel: 0212 625 56 02

Göktürk Dil Evi: Açelya Sokak No: 2 (Göktürk Kültür Merkezi) Tel: 0212 440 05 86

c2ltneufie8thbpymmpzcjd7.jpg

usesmtb02gjqxp75b6zao9zv.jpg

zld3wprso5yfceshi8e6umfI.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.