Dr. Cengiz Alp'e, Beşiktaş, Şişli İlçe'sinde yoğun ilgi

Dr. Cengiz Alp'e, Beşiktaş, Şişli İlçe'sinde yoğun ilgi

CHP 2.bölge Milletvekili aday adayı Op. Dr. Cengiz Alp, CHP Beşiktaş, Şişli ilçe örgütü ile sabah kahvaltısında buluştu.

 Beşiktaş, Şişli ilçelerine ortaklaşa düzenlediği ve  Çok yoğun geçen sabah kahvaltısında,Op Dr. Cengiz Alp’e çok yoğun ilgi vardı. 800 kişilik salonda oturacak yer kalmadı,ek sandalye masa takviyesi yapıldı. Dr. Cengiz Alp Toplantıya katılan Örgüt üyeleri ve misafirler ile tek tek ilgilendi .

 

Dr. Cengiz Alp Konuşmasın da; Partimiz CHP’si  Ülkemiz demokrasi için köklü geleneklere sahip olduğunu Mustafa Kemal Atatürk ile başlayan demokratik süreç İsmet İnönü ile devam etmiştir. Elinde iktidar bulunan CHP’si Çok partili sisteme geçerek iktidarı kaybetme pahasına demokrasi demiş olması Rahmetli İsmet İnönü’nün şu sözünü çok önemsiyorum ‘’İktidardan değil itibardan düşmemektir önemli olan ‘’ bu sözü ile elinde bulunan iktidarı demokrat partiye bırakıp gitmiş bir önderlikten geliyoruz demokrasi bizim genlerimizde mevcuttur . Bu gün bizler İsmet İnönü’ye yeteri kadar sahip çıktığımız kanısında değilim bu bizlerin çok önemli bir eksiğidir dedi.

 

Rahmetli Bülent Ecevit’in şu sözüne atıf da bulunan Op.Dr.Cengiz Alp,”Toprak işleyenin Su kullananındır” o tarihlerde yine CHP öncülüğünde ülkemizde bir değişim süreci başlamış oldu . Yine 12 eylül sonrası siyaset sahnesinde yer alan Prof. Aydın Güven Gürkan’ın gurubu olan bir partisini hiç tereddütsüz sodep ile birleştirerek oldukça önemli bir görevi yerine getirdiğini İkinci İnönü dönemi olarak tarihimizde yer alan Erdal İnönü Dönemi ki Başbakan yardımcısı iken partisini şu an İstanbul il başkanımız sevgili Murat Karayalçın’a kongreyle teslim edip gitmesini bilmiştir dedi.
Cengiz Alp kimdir, doktor cengiz alp, Cengiz Alp'in özgeçmişi, Cengiz Alp'in biyografisi, Cengiz Alp'in hayatı, Cengiz Alp'in hastanesi, Cengiz Alp kimdir?, Op.Dr. Cengiz Alp'in özgeçmişi, Dr.Cengiz Alp, Sarıyer Tıp Merkezi, Sarıyer Cengiz Alp,
HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili Haberler