DÜĞÜN HEDİYESİ VOSVOS, EKMEK TEKNESİ OLDU

DÜĞÜN HEDİYESİ VOSVOS, EKMEK TEKNESİ OLDU

Bağcılar Yüzyıl Mahallesi’nde yaşayan Süleyman Sebzeci, organizasyon işiyle uğraşıyor. Sebzeci, son olarak Bağcılar Belediyesi’nin Yaz Etkinlikleri’nde görev aldı. Sebzeci’nin bir ay süren bu etkinlikteki işi ise 1978 model Volkswagen Beetle marka otomobiliyle mahalleleri dolaşıp insanları programa davet etmek. Kırmızı vosvosuyla sokak aralarında gezen Sebzeci, anonslarıyla da filmlerde rastlanan tam bir İstanbul nostaljisi yaşatıyor. Müzik eşliğinde dolaşan vosvosa en büyük ilgiyi ise çocuklar gösteriyor. Oyunu bırakan minikler, otomobilin peşinden koşturarak eğlenceli dakikalar yaşıyor.

Çok seviyorum, satmayı düşünmüyorum

Sebzeci, “Hediye“ ismini verdiği iş arkadaşıyla tanışmasını ve arasındaki özel bağı şöyle anlatıyor: “Hediye’yle 3.5 sene önce tanıştım. Kardeşim bu arabayı düğünümde eşime düğün hediyesi olarak taktı. Kısa sürede ona çok alıştım. 7 aylık kızım var. Buna benim ikinci evladım oldu. Ona çok değer veriyorum. Dışarıda zarar görmesin deyi otoparkta yatırıyorum. Güneş görmezse ve uzun yol yapmazsa mutlu oluyorum. Hediye aynı zamanda iş arkadaşım da oldu. Birlikte festival ve kamp başta olmak üzere organizasyonlara katılıyoruz. Onu hiç satmayı düşünmüyorum. Rabbim nasip ederse satmayı asla düşünmüyorum.” Hayranları gördükleri yerde Hediye’yle fotoğraf çektiriyor.

3ejpxofkul2itetq4wyg95hq.jpg

rcktumkyfzd9gib1evulol4f.jpg

l6Inh0y4mrnjsgq8pypd9cfo.jpg

mw6c7ac4yvkr0qodewnrozdq.jpg

ei3ucd64ptq2hxdzmgfhjnoc.jpg

wvstxmzcf0x1hvco2Iagezka.jpg

3mvrje2fl8o5gy9lpcwuxubs.jpg

vIexdl0w7uzftwjfrlokm3ma.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.