Eğlenceli bilginin adresi: Yeşilpınar Bilgi Evi

Eğlenceli bilginin adresi: Yeşilpınar Bilgi Evi

Bilgi Evleri’nde takviye dersler, LGS hazırlık, sanatsal faaliyetler ve farklı başlıklarda atölyeler yer alıyor.

İlçede çocukların ve gençlerin enerjilerini, becerilerini doğru yönde kullanmalarına olanak sağlayan, böylelikle yeteneklerini keşfetmelerine imkan tanıyan 10 adet Bilgi Evi bulunuyor.

Bu Bilgi Evleri’nden biri de Yeşilpınar Mahallesi’nde çocuklara sıcak bir yuva ortamında teorik bilgiyi ve beden gelişimini destekleyecek eğitimlerin ücretsiz olarak verildiği Yeşilpınar Bilgi Evi...

ÇOCUKLAR BRANŞ DESLERİNİ ALIP, ATÖLYE ÇALIŞMALARINA KATILIYOR

Yeşilpınar Bilgi Evi’nde çocuklar Matematik, Türkçe, İngilizce, Fen Bilimleri, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Sosyal Bilgiler derslerini görürken; ebru, bağlama, ahşap, gitar, resim gibi sanatsal atölye çalışmalarına da katılıyor.

Haftanın 6 günü eğitim verilen merkezde dersler hafta içi 11:00 ile 18:00 saatleri arasında, hafta sonları 09:00 ile 18:00 saatleri arasında yapılıyor.

Yeşilpınar Bilgi Evi’nde derslere ve atölye çalışmalarına katılan öğrenciler aldıkları eğitimden duydukları memnuniyeti, "Burada gördüğümüz branş desleri okuldaki sınavlara katkı sağlarken aynı zamanda LGS’ye hazırlık konusunda da bize çok fayda sağlıyor. Derslerin yanısıra atölye çalışmalarıyla da stres atıp, kaliteli zaman geçiriyoruz" sözleriyle dile getiriyor.

İrtibat: 02124800780

cdzcte7jitqhspev2yof3xjk.jpg

fqjoinq2rsvayadop71tsIe8.jpg

bk1p2wqjbvdf5s8hjtagiud7.jpg

gpqmy8rxclboksf1wmt2thvg.jpg

tr1zlbu3klf4aj5uhympaxse.jpg

vs59zqleow1bzmxnep4xapyt.jpg

hqcllyopaknyjmutfo26d8qs.jpg

uh2etjyl4fm7s0ap5fbzyknc.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.