HASAN CEVAHİR SPOR MERKEZİ AÇILDI

HASAN CEVAHİR SPOR MERKEZİ AÇILDI

Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin'in seçim öncesi sözünü verdiği Sporcuhane projesi kapsamında ilçedeki mahallelere yeni spor alanları kazandırılıyor. Talatpaşa Mahallesi'nden sonra şimdi de Hürriyet Mahallesi'ne kadın ve çocuklara özel yeni bir spor tesisi açıldı. Dr. Cemil Bengü Caddesi'nde yer alan Hürriyet Spor Tesisi; 600 metrekare alanda en modern ekipmanlarla donatıldı. Spor tesisine Kâğıthane Kulüpler Birliği eski Başkanı merhum Hasan Cevahir'in adı verildi.

Spor tesisinin açılışının ev sahipliğini Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin yaparken; AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, Kâğıthane Kaymakamı Tahir Şahin, AK Parti Kâğıthane İlçe Başkanı Serkan Cantürk, MHP Kâğıthane İlçe Başkanı Şafak Daşdemir ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkan Öztekin spor tesisinin açılışında yaptığı konuşmada; '' Kâğıthane’mizde ikamet eden kadınlara ve çocuklara yepyeni ve kapsamlı bir spor tesisi kazandırıyoruz. Tesisimizde uzman eğitmenlerimiz eşliğinde ücretsiz olarak yetişkinlere step, aerobik, pilates ve fitness; çocuklara taekwondo, karate ve cimnastik dersleri verilecektir. Spor tesisimizde koşu bantlarından bisikletlere, ağırlık donatılarından pilates gereçlerine onlarca adet farklı yeni ve modern ekipman bulunuyor.'' dedi.

Kâğıthane Belediyesi'nin inşa ettiği Gültepe-Telsizler Kapalı Otoparkı'nın içinde yer alacak spor tesisinin de inşası devam ediyor. Tesis 2023 yılı itibariyle hizmete sunulacak.

cjrsizs5uo8h9hallqIngwz6.jpg

efjrolkhatjxgu5vn3zrdpoi.jpg

yvaofst1chirx5v8az3pwlq9.jpg

u3c5dg0gsnecybmrrn8fa9bx.jpg

jhfmtbvu1joxmnyzo4eyl0d5.jpg

agtdx4bbmn16npojfwm8erxh.jpg

yzopf2dt5qz8ah0tewkcrs7g.jpg

dgach3g7ec6vt2ulIissldna.jpg

ipgdrlfc7wb8t31dovygqcev.jpg

nwnjkdlokbcljzetouuvbsam.jpg

nicu4h7lmoguqrjzftv8wxdn.jpg

3p2gdqa6Ivntf8trdogvseuu.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.