KÂĞITHANE BELEDİYESİ 3 BİNE YAKIN VATANDAŞA İŞ BULDU

KÂĞITHANE BELEDİYESİ 3 BİNE YAKIN VATANDAŞA İŞ BULDU

Kâğıthane’de iş arayan vatandaşlar ile işverenleri bir araya getiren İstihdam Hizmet Merkezi, son beş yılda 3 bine yakın vatandaşı iş sahibi yaptı. İstihdam Hizmet Merkezi sayesinde vatandaşlar kapı kapı gezerek iş aramak yerine, özgeçmiş bilgilerini içeren evraklarla buraya başvuruda bulunabiliyor. Belediyeye bağlı uzman insan kaynakları çalışanları, firmalarla görüşerek vatandaşa en uygun işi bulup, işverenle görüşmesini sağlıyor.

Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin projenin amacına ulaştığını belirterek; '' Kâğıthane’de iş arayan vatandaşlarımızın beceri ve yeteneklerine göre iş bulabilmelerini sağlayacak bir merkez amaçladık. İstihdam Hizmet Merkezi aracılığı ile vatandaşlarımıza en uygun işi buluyoruz. İşverenlerimizin de kalifiye eleman bulma problemini çözmüş oluyoruz. Önümüzdeki beş yılda da aynı disiplinle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.'' dedi.

Kâğıthane Belediyesi yerleşkesinde bulunan İstihdam Hizmet Noktası hafta içi her gün 09.00-17.30 saatleri arasında hizmet veriyor.

du7pglrmbelu1weqopxahok0.jpg

eylb04Ift1uwpqs7m9h8rrnx.jpg

d3g9qavhlaft7sd6gbkernyl.jpg

zk6dhropkgyqed0f5tlrb7ec.jpg

vjuf1znfx2y0to5pzcwlksg4.jpg

czzr5vb0lvqrqnkf6sytmtea.jpg

47ctraglkdlo8vb51z02mvny.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.