KAĞITHANE BELEDİYESİ'NİN ANADOLU'YA DESTEKLERİ SÜRÜYOR

KAĞITHANE BELEDİYESİ'NİN ANADOLU'YA DESTEKLERİ SÜRÜYORKağıthane Belediyesi yerelde işbirliğini güçlendirmek adına Anadolu şehirleriyle ortak projeler üretmeye devam ediyor. Kağıthane’nin kardeş ilçesi Ordu Mesudiye’ye Kağıthane Belediyesi tarafından halı saha yapıldı. Suni çim halıdan yapılan 24x45 metre ölçülerinde halı saha; her mevsim kullanılabilmesi için etrafı brandalarla kaplandı ve her saat kullanılabilmesi için de saha aydınlatmaları eklendi. Mesudiye halı sahası yaz-kış, günün her saati kullanıma uygun şekilde hizmet verecek.

Mesudiye Belediyesi'nin kararıyla tesise Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin’in adı verilirken halı saha projesine en çok Mesudiyeli gençler sevindi.

Törende konuşan Başkan Öztekin, Kağıthanelilerin selamlarını yöre halkına ileterek; ‘’ Burası çocuk ve gençlerimizin spor yapmasına, çeşitli etkinliklere, özel günlere ev sahipliği yapacak. Kardeş ilçemize yakışan bir tesis oldu.’’ dedi.

Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül de yaptığı konuşmada desteklerinden ötürü Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin’e teşekkür etti.

Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül’ün ev sahipliğinde; halı sahanın açılışı için düzenlenen törene AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, TDED Genel Başkanı Ekrem Erdem, Kaymakam Oğuzhan Aksoy, spor kulüplerinin temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

pn476drwI1kctl0vxr3uthz8.jpg

mwf9o0ikuvvywlapl5pcgnzm.jpg

fngdtjvfcrzqysrbm528tI9s.jpg

p25xrp8kvhc4olewgj31aIqk.jpg

ejae7z8hilqhuty3yd0x54qj.jpg

copwzIkhql39n4xnrgupr7si.jpg

cqgon9de73wdp2ajvf5lhsvj.jpg

zl53yea8Iporrqhgfysmvpcs.jpg

tla8qIh1xskucp0yx62wocd3.jpg

uyjkmttlI9h6z0ofr8v1brpx.jpg

73axI0gkhzupnsndfolvfqe2.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.