KAĞITHANE BELEDİYESİ'NİN YENİ DÖNEMİNİN İLK MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

KAĞITHANE BELEDİYESİ'NİN YENİ DÖNEMİNİN İLK MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİKağıthane'de yeni dönemin ilk meclis toplantısı yapıldı. Toplantıya Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin başkanlık etti. Meclis toplantısında divan üyeleri, encümen ve ihtisas komisyon üyeleri de belirlendi. Meclis üyeleri arasında yapılan seçimle Belediye 1. Başkan Vekili Nazmi Toro, 2. Başkan Vekili Rıza Karamanlı oldu.

Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin açılış konuşmasında; '' Hemşehrilerimizin teveccühüyle 2019'da olduğu gibi geçen bu seçimde de büyük bir farkla Kağıthane Belediye Başkanlığı görevini üstlendik. Kağıthane'de demokrasiye yakışır bir seçimi geride bıraktık. Endişesiz, tereddütsüz, kavgadan uzak bir seçim oldu. Bu noktada siyasi partilerimizin başkanlarından sandık görevlilerine; seçimlerin en doğru şekilde yönetilmesini sağlayan tüm emek sahiplerini kutluyorum. Kağıthane en doğru kararını verdi. Tercihini yatırım ve hizmet üreten; verdiği sözleri yerine getiren, her zaman vatandaşıyla bir ve beraber olan AK Parti belediyeciliğinden yana kullandı. Hemşehrilerime de özellikle; daima gösterdikleri sevgi ve destek adına şükranlarımı sunuyorum. Nasıl ki 5 yılda kimseyi kimseden ayırmadan, adil bir yönetim sergilediysek; nasıl ki sözlerimizi tuttuysak, Türkiye'de örnek belediyeciliği nasıl ki sergilediysek; önümüzdeki 5 yılda da ilk günkü heyecanımızla aynı şekilde çalışacağız. Hatırlayacaksınız geçen dönem vatandaşlarımıza 53 proje sözü vermiştik. Sözlerimizin iki katından fazlasını tutarak ilçemize 120 eser kazandırdık. Aynı şekilde çalışmaya bu yeni dönemde de devam edeceğiz.'' dedi.

6oi09pygcxa4r8nvgqpmmd5c.jpg

p4elkgnjyavrhsuzzwfeotn7.jpg

dowcrcp6xqj3eday5fzg4ulh.jpg

xto4c5xrihjdr6qkbw02nepl.jpg

njgfqexto6wocwfkajq89ezy.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.