KÂĞITHANE’DE ÇOCUKLARI DOPDOLU BİR YAZ BEKLİYOR

KÂĞITHANE’DE ÇOCUKLARI DOPDOLU BİR YAZ BEKLİYOR

Tüm yurtta olduğu gibi Kâğıthane’de de öğrenciler karne sevincini yaşadı. Kâğıthane Belediyesi karnelerini alan öğrenciler için yaz tatilinde birbirinden eğlenceli ve eğitici eğitimler gerçekleştiriyor. 

Yaz tatiline giren çocuklar; Yaz Spor Okulları, Buz Pisti, Yaşam Beceri Atölyeleri ve Kâğıt Atölyesi’nde hem eğlenip hemde öğrenecekler. Ayrıca Kâğıthane Belediyesi’ne ait Millet kıraathanelerinde çocuklar yaz tatili boyunca birbirinden eğitici kitap ve romanları okuyabilecek.

Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin tarafından yakın zamanda 3.etap açılışı gerçekleştirilen Yeşil Vadi ’de çocuklar arkadaşlarıyla beraber bisiklet ve yürüyüş yolu, spor ve dinlenme alanları, yeşil alanlar, parklar ve çocuk bahçelerinde keyifli vakitler geçirecek.

Başkan Öztekin; “ Çocuklarımız karnelerini aldılar. Bizde Kâğıthane Belediyesi olarak çocuklarımızın motivasyonlarını yüksek tutarak yeni döneme hazırlanmaları için birbirinden eğlenceli ve öğretici çeşitli etkinlikler ve eğitimler düzenliyoruz. Tüm çocuklarımıza başarı ve eğlence dolu bir yaz diliyorum.” dedi.

yuap9z5y0vcpdxlh1koakntb.jpg

shjIvv50ekqu26gon3xflwrr.jpg

5jcngk9mvplolrsu2hvn3o1w.jpg

syofr70s5ugIjgabx1heawbv.jpg

gwue2zrme56itvnsha7xhbnv.jpg

a70tweguaomgoyv1fx9Ipqzr.jpg

q3o1rseltdyky58Itih2xels.jpg

810haIhrld2vmb5kyf3awtgo.jpg

bzcc94rkr3d7innasahxkugb.jpg

mbxfxp0tdsufaz82ielzl4yo.jpg

Iuodla3nha86rpgemvbtep9j.jpg

exkudjnwx29p5y43Iq7mfmbr.jpg

kpqao8vywh90upnk2r6sjevn.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.