KÂĞITHANE’DE İSTİŞARE TOPLANTILARI STK’LAR İLE DEVAM ETTİ

KÂĞITHANE’DE İSTİŞARE TOPLANTILARI STK’LAR İLE DEVAM ETTİ

Başkan Öztekin; sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Talep ve önerilerin değerlendirildiği toplantıda ayrıca afetlere karşı yapılan hazırlık çalışmaları ve yaşanan deprem felaketi de güncel konular arasındaydı.

Başkan Öztekin yaşanan deprem felaketi sonrası başlatılan yardım kampanyasına verdikleri destekten ötürü sivil toplum kuruluşu temsilcilerine teşekkür etti: “ Bu süreçte el ele vererek Türkiye’ye örnek olacak bir yardım seferberliğini birlikte üstlendik. Vatandaşlarımız ve STK’larımızın destekleriyle deprem bölgesine 82 tır yardım malzemesi ulaştırdık. Yanı sıra Kâğıthane Belediyesi çalışanları ve meclis üyeleri olarak 10 milyon TL nakdi yardımda bulunduk. Şu an görevlendirdiğimiz bir grup ekibimiz deprem bölgesinin yeniden inşası için çalışmalarını sürdürüyor. Biz de sık sık deprem bölgesine giderek; acil ihtiyaçların giderilmesi noktasında çalışmalarımızı yerinde sürdürüyoruz.’’ dedi.

Yaklaşık iki saat süren toplantıda sivil toplum kuruluşları temsilcileri Başkan Öztekin’e talep ve önerilerini ilettiler. Toplantı notları bir sonraki yılın yatırım planını oluşturmak üzere kayda geçti.

kb7b96pvvwc0ynhfwgrynczm.jpg

2urqwbzcial5hbv8rknw3soe.jpg

tvdI4xcxfvck2glbp5esw3jk.jpg

tvnknqsbeurdpuiaogao7lfx.jpg

kzpnlmsbcrf5gh8bg1yvs73w.jpg

pqdrat8oghylclfxcurkezvw.jpg

qxetchb5eaxgbfyjuchzzsmd.jpg

povden79rqywk0urt5phkf1g.jpg

bfgnsbsfopxkrjlvygejc8xw.jpg

ju2kcm3azurfobpmilglnth7.jpg

evhs3zmkenrm65Idx4logoyw.jpg

dg8b6vjautzvk14eyiw5yzro.jpg

a2ejikjfm4xucqmhl3b1ong5.jpg

t8wdirme9lx5hufyskovq0jn.jpg

wdco2l3dp9vqzsery6gefr4p.jpg

yrz63wlzdngarvvaowsjb7qd.jpg

mwou6y2ci1lbdykuwt3nh5xg.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.