KAĞITHANE'DE SİYASİ GELENEK BU BAYRAMDA DA YERİNİ BULDU

KAĞITHANE'DE SİYASİ GELENEK BU BAYRAMDA DA YERİNİ BULDU31 Mart'ta yapılan Yerel Seçim'in geride kalıp kurban bayramının gelmesiyle; Kağıthane'de siyasetin renkli yönü kendini gösterdi. Her bayram olduğu gibi bu bayramda da Kağıthaneli siyasiler Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin'in ev sahipliğinde gerçekleşen bayramlaşma programında buluştu.

Bayramlaşma programına AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Serkan Cantürk, MHP İlçe Başkan Vekili Serkan Yıldız, CHP İlçe Başkanı Cihan İlim Yeşildağ, BBP İlçe Başkanı Cengizhan Topçu, YRP İlçe Başkanı Muhsin Çift, İYİ Parti İlçe Başkan Vekili Hasan Şimşek, HÜDAPAR İlçe Başkanı Enes Karakaya, SP İlçe Başkanı Halid Özgür Atak ve BTP İlçe Başkanı Feridun Akbay katıldı. Programa il dışında olduğu için katılamayan siyasiler de iyi niyet ve dayanışma dileklerini ilettiler.

Siyasilerin ayrı ayrı bayramlarını kutlayan Başkan Öztekin davete katılımlarından dolayı da ayrıca teşekkür etti: '' Bugün, birlik ve beraberlik duygularımızın en yoğun şekilde yaşandığı, sevgi ve hoşgörünün kalplerimize nakşedildiği bir bayram günü. Seçim sürecinde farklı görüşler ve yaklaşımlar sergilemiş olabiliriz. Ancak bugün, hep birlikte şehrimiz için el ele verme ve dayanışma içinde çalışma zamanıdır. Hepimizin ortak amacı, ilçemizin daha güzel, daha yaşanabilir ve daha huzurlu bir yer olmasıdır. Görevimiz ne olursa olsun, hizmet ettiğimiz bu güzel şehirde yaşayan her bireyin huzuru ve mutluluğu için çalışmak zorundayız. Farklılıklarımızı zenginlik olarak görüp, ortak paydada buluşarak güç birliği yapabiliriz. Birlikte çalışarak, ilçemizi daha ileriye taşıyacak projelere imza atabilir, halkımıza en iyi hizmeti sunabiliriz. Bayramımız mübarek, muhabbetimiz baki olsun.''

Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin daha sonra AK Parti'nin il ve ilçe başkanlıklarında düzenlenen bayramlaşma programına katılarak partililerle bayramlaştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye'nin yeni Yüzyılı'na emin adımlarla hazırlandığını belirten Başkan Öztekin, aynı kararlılıkla Kağıthane'yi de geleceğe hazırladıklarını ifade etti.

to3exywq5gadn6rtecvbmrup.jpg

ujxjedgf04yxevrkidtIna69.jpg

nx1klebqjcosp6wdhtxmcd7k.jpg

cb9ozbtyp8h43nfakve0pmyw.jpg

lenrp48twbcxIpuufvjd7cfa.jpg

gvjkr9tmm5gxrcc46qybeala.jpg

57wq3rzfojbjcpcdtmfilkts.jpg

o19mb7zbgakwxazrujIp0fnw.jpg

kr69yvmautnwIz4em0bhcdgv.jpg

apucoxqpejadoq0mjvsygIhb.jpg

haiggzy04sqxt6Iekrnmxb73.jpg

uff3dvpswol7j1zayxwoziqt.jpg

wwytepstjrvicv86zmums1ld.jpg

rhtewds5kjucbu3ycxzv6It2.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.