KÂĞITHANE’DE YKS SINAVI ÖNCESİ MİLLET KIRAATHANELERİNE YOĞUN İLGİ

KÂĞITHANE’DE YKS SINAVI ÖNCESİ MİLLET KIRAATHANELERİNE YOĞUN İLGİ

Kâğıthane Belediyesi’ne ait; Emniyetevleri Millet Kıraathanesi, Sultan Selim Millet Kıraathanesi, Hamidiye Millet Kıraathanesi, 100.Yıl Millet Kıraathanesi, Gençvadi Millet Kıraathanesi, öğrencilerin sınava hazırlık döneminde en büyük yardımcısı oluyor.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na sayılı günler kala sınava hazırlanan öğrenciler millet kıraathanelerini yoğun bir şekilde kullanıyor. Kâğıthane’deki millet kıraathaneleri öğrencilerin ve üniversite adaylarının sınava en iyi şekilde hazırlanmasına vesile oluyor.

Üniversite sınavına sayılı günler kala Millet Kıraathanelerinde yoğunluk olduğunu belirten Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin; “  YKS sınavına sayılı günler kala gençlerimiz açmış olduğumuz millet kıraathanelerinde sınava hazırlanıyorlar. Gençlerimize şimdiden gireceği sınavlarda başarılar diliyorum. Hayal ettikleri mesleklere kavuşmaları için her zaman desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

6xjs5Izoddksvktxpbcanw7y.jpg

qekx9olI1pswhab6n824tyik.jpg

hw27x8tcfIerlyegf0kbv65j.jpg

3mtv6nwm2e9cvsbxk1bnpyp7.jpg

ewychf8ogdfsoazveskny6kq.jpg

kzmx5oqhoribItlgz63fjmdl.jpg

puItrezsfx0jzhaoiutrm8ad.jpg

yq60hzovaxvr2czb5jq9gstb.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.