KAĞITHANE'DEKİ TÜM FUTBOL SAHALARI YENİLENİYOR

KAĞITHANE'DEKİ TÜM FUTBOL SAHALARI YENİLENİYORKağıthane'de futbol sahaları bir bir yenileniyor. Kağıthane Belediyesi tarafından ilçedeki spor kulüpleri ve öğrencilerin modern ve güvenli bir ortamda spor yapabilmesi için Yahya Kemal Futbol Sahası, Sadabad Futbol Sahası, Abide-i Hürriyet Futbol Sahası, Akşemsettin Parkı Halı Sahası ve Hamidiye Halı Sahası yenileniyor. Yaklaşık 50 bin m2 spor alanında baştan sona yenileme çalışmasına gidildi.

Zemin yenilemeleri kapsamında sahaların alt drenajları yapıldı. Suni çim ve halı kaplaması çalışmaları tamamlandı. Tüm sahaların tel örgüleri yenilendi. Tribünlerde bulunan seyirci oturma koltukları yenilenirken soyunma odaları, lavabo ve idari birimler de tadilattan geçti.

Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin alanda yaptığı incelemelerin ardından; yaklaşan bahar ve yaz ayları öncesi sahaların tüm yenileme çalışmalarını tamamlayacaklarını söyledi.

gaxf8ttglzyjbwrcljxvn4ue.jpg

liqn2nlmd1w8actrsofe4kpa.jpg

rfkwtvvcyrqu1iq4h0up89hs.jpg

sh1xm0u9ccdrtgIvonm4hfwu.jpg

aIysrafzmc6nbrxos9exjef2.jpg

s7amdzytcIxe1ffuhvjp2kgr.jpg

3lnwrsevjx81qgrp6fjtoask.jpg

xcfzhj9kogsa5u0xvfuhw2t8.jpg

xtjzahsgo05vmb9orr4z7jfs.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.